استفاده از مودم های ۵G اینتل برای آیفون نسل آینده

یکی دیگر از خبرهای پر سروصدای امروز، استفاده از مودم های ۵G اینتل برای آیفون نسل آینده توسط اپل می باشد. مطابق با گفته های کمپانی فست، اپل به شدت به سمت استفاده از مودم های ۵G اینتل در نسل آیفون های آینده پایبند است. گزارش هایی ارسال شده که مهندسان اپل، با فناوری بعدی ۵G برای پهنای باند بیسیم، با اینتل همکاری می کنند. گفتگویی که بین اپل و کوالکام محدود شده است. تراشه های مودم ۵ گیگابایتی کوالکام ویژگی های حمایتی بیشتری را ارائه می دهند، اما منابع موجود می گویند که بسیاری از آنها توسط کاربران به طور گسترده ای پذیرفته نمی شوند. مهندسان اپل معتقدند که مودم ۵G اینتل نیازهای خود را برای آیفون های آینده در نظر می گیرد.

 مودم های 5G اینتل برای آیفون

در حالی که اینتل از کوالکام در تکنولوژی مودم عقب مانده است، ولی با نازل شدن سفارشات اپل برای آیفون به عنوان یک ضرورت برای این شرکت محسوب می شود.

امروز اینتل پیشرفت های چشمگیری را در نقشه راه بی سیم خود برای سرعت بخشیدن به پذیرش ۵G اعلام کرده است. نکات برجسته آن شامل معرفی سری XMM 8000 اینتل، اولین خانواده این ۵G جدید رادیو ( ۵G NR ) مودم های تجاری چند حالته و آخرین مودم LTE اینتل، اینتل XMM 7660 است. اینتل همچنین اعلام کرد که با موفقیت کامل یک مودم کامل، ۵G، بر پایه سیلیکون پشت سر گذاشته است. در نهایت، مودم اینتل XMM 7560 در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ معرفی شده است و سرعت کلاس های گیگابیت را به دست آورده است.

پیشنهاد ما :  انتشار پتنت‌هایی که موضوع سرفیس فون را جدی‌تر کرده است

اینتل Intel ) شرکت تجهیزات رایانه‌ای آمریکایی می باشد، که در زمینه تولید سخت‌افزارهای رایانه و تلفن همراه، با تمرکز بر مادربورد، کارت شبکه، چیپست، بلوتوث و حافظه‌های فلش، همچنین انواع ریزپردازنده ها، نیم‌رساناها، مدارهای مجتمع، واحدهای پردازش گرافیکی و سامانه‌های نهفته فعالیت می‌نماید.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر