جدیدترین اخبار خودرو

نسل هشتم پردازنده اینتل در ۲۱ آگوست رونمایی می شود

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (تعداد آرا : 15٫005)
Loading...

شرکت اینتل هر  سال از نسل جدید پردازنده خود رونمایی می کند و برای سال جاری نیز قصد داشته نسل هشتم با نام نامشخصی معرفی سازد. سال گذشته اینتل نسل هفتم را به نام کبی لیک معرفی کرد و در سال ۲۰۱۵ نیز شاهد معرفی پردازنده های نسل ششمی اسکای لیک بودیم.

بنابراین انتظار می رود در سال جاری با پردازنده های نسل هشتمی کافی لیک رو به رو باشیم. در نسل جدید باید انتظار عملکرد بالاتر و مصرف باتری کمتری از پردازنده های نسل هشتمی داشت که اخیرا شایعاتی پیرامون آن منتشر شده است. به تازگی اینتل در صفحه رسمی فیسبوک خود اعلام کرد که می خواهد ۲۱ آگوست طی رویدادی به معرفی پردازنده نسل هشتمی کافی لیک بپردازد. البته نام دقیق این سری مشخص نیست و کافی لیک تنها به گفته شایعات مشخص شده است.

اینتل برای هر سال مدل جدیدی معرفی می کند و برای سال ۲۰۱۷ پردازنده نسل هشتمی کافی لیک درنظر گرفته شده است. گفته می شود این پردازنده قدرتمندترین نسل پردازنده های اینتل بوده از این رو می توان انتظار عملکرد سریعی از آنها داشت. حتی گفته می شود فناوری های جدیدی در این نسل به کار گرفته شده تا لذت اجرای بازی یا هر برنامه ای با پردازنده های نسل جدید اینتل دو چندان باشد.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید تا ۲۱ آگوست منتظر ماند تا شرکت اینتل اطلاعات دقیق و رسمی دردسترس قرار دهد.

 

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!
پیشنهاد ما :  انتشار پتنت‌هایی که موضوع سرفیس فون را جدی‌تر کرده است

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر