جدیدترین اخبار خودرو

آپدیت فوق العاده ios 11 انگیزه کاربران برای به روز رسانی را افزایش داد

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

کندترین میزان نصب سیستم عامل تلفن همراه متعلق به ios 11 است !

طبق آمار منتشر شده iOS 11  آخرین نسخه سیستم عامل تلفن همراه اپل، در حال حاضر روی ۵۹٪ از دستگاه های iOS نصب شده است. آخرین اطلاعات از آماری که در صفحه پشتیبانی فروشگاه اپ استور برای توسعه دهندگان به اشتراک گذاشته شده به دست آمده است. این رقم نسبتا قابل توجه است، به خصوص در مقایسه با نرخ پذیرش Android Oreo (با آمار ۰.۳٪ از تاریخ ۹ نوامبر). در هر صورت ، نکته قابل توجه این جا است که که نصب سیستم عامل iOS 11 کندتر از آنچه که در سالهای گذشته از جانب کاربران اپل شاهد بوده ایم است. برای مقایسه، این موضوع می توان به ios 9 اشاره کرد که تا اواسط نوامبر ۲۰۱۵ توسط ۶۷درصد از کاربران اپل نصب شده بود، در حالی که iOS 10 تا ۲۷ اکتبر سال ۲۰۱۶ به ۶۰ درصد رسید.

ios 11

کندترین ریتم نصب آپدیت های ios تا به اینجا به ios 11 تعلق می گیرد و از جمله دلایل آن می توان به مشکلات نامساعدی که در راه اندازی دستگاه به وجود می آورد اشاره کرد. اپ در طی این مدت آپدیت های زیادی را منتشر کرده است که تا حد زیادی این مشکلات گزارش شده از جانب کاربران را بر طرف می کند. اما این طور که اطلاعات به دست آمده نشان می دهند تعداد زیادی از کاربران عجله ای برای انجام این بروز رسانی ندارند. گزارشی از ماه نوامبر منتشر شده است نشان می دهد  که iOS 11 در ۵۲ درصد از دستگاهها اپل در حال اجرا است، به این معنی که در ماه گذشته نصب ios 11  فقط ۷ درصد افزایش یافته است.

پیشنهاد ما :  کلاه ایمنی مجهز به فن‌آوری هولولنز وارد بازارهای جهانی شد

ios 11

با این حال ، می توان افزایش در نرخ نصب در عرض چند هفته گذشته را در آمار مشاهده کرد. اپل به تازگی iOS 11.2 را منتشر کرد که Apple Pay Cash را در ایالات متحده معرفی کرد. سیستم پرداخت همکار به همکار اجازه می دهد تا کاربران را به سرعت طریق اپلیکیشن های کیف پول ، مبالغ پول را ارسال و دریافت کنند و این امکان حتی در ساعت اپل نیز تعبیه شده است. این احتمال وجود دارد که ایجاد این امکانات جدید و تغییرات مثبت باعث ایجاد انگیزه کاربران اپل برای به روز رسانی دستگاه های ios شده است.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر