جدیدترین اخبار خودرو

جیلبریک iOS 11.2.1 با موفقیت انجام شد

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (تعداد آرا : 15٫005)
Loading...

جیلبریک iOS 11.2.1 با موفقیت صورت گرفت 

تحلیلگران برنامه های امنیتی در لابراتوار های پاندورا موفق شدند تا پروژه جیلبریک iOS 11.2.1 را با موفقیت به اتمام برسانند. این گروه از محققان قبل از این موفق به جیلبریک iOS 11.2 شده بودند.جیلبریک iOS 11.2.1 یک چالش فنی بزرگ و یک موفقیت دست نیافتنی برای هر محقق مسائل امنیتی است که سعی دارد به این قله دست نیافتنی صعود کند.

لانگ لی، یک محقق امنیتی است که هفت حفره امینتی آسیب پذیر را در iOS 11.2.1  به اپل گزارش کرده است و در این باره گفته است :

SMAP اجرا شده توسط اپل برای iOS 11.1 ناقص است و می توان به راحتی از طریق حفره های امنیتی از آن عبور کرد. با این وجود این طور به نظر می رسد که در آخرین نسخه ios این مشکلات رفع شده باشند و محققان مجبور شدند این بار از روش های جدیدی برای پشت سر گذاشتن SMAP در جیلبریک iOS 11.2.1 استفاده کنند.

Song Yang، سرپرست آزمایشگاه Ali Secure Pandora توضیح می دهد در مقایسه سایر جیلبریک های انجام شده در طی دو سال گذشته جیلبریک iOS 11.2.1 فوق العاده و “کامل” است.

اگر چه در iOS 11.2 برخی از مشکلات امنیتی حل شده اند، اما ما در روز انتشار این نسخه جدید ios  اعلام کردیم که جیلبریک iOS 11.2.1 را با موفقیت به انجام خواهیم رساند. اگر چه که ما جیلبرینگ ios.11.2  را خیلی سریع به پایان رساندیم اما بخاطر  اهداف تحقیقاتی که داشتیم  دچار محدودیت هایی شده بودیم بنابراین ابزارهایی برای جیلبریک ارائه نخواهیم کرد.

 

در حالی که به نظر می رسد جیلبریک iOS 11.2.1 در اختیار عموم قرار نخواهد گرفت، ما همچنان امیدواریم تا مانند افشاگری که توسط ایان بیر اتفاق افتاد، اطلاعات بیشتری درباره جیلبریک ios 11.1.2  منتشر شود.  همین طور به نظر می رسد که جیلبریک تلوزیون اپل نیز به زودی در راه باشد!

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر