جدیدترین اخبار خودرو

نحوه غیرفعال کردن Press Home در iOS 10 به منظور باز کردن صفحه قفل

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (تعداد آرا : 12٫005)
Loading...

نحوه غیرفعال کردن Press Home در iOS 10 به منظور باز کردن صفحه قفل

 

همانطور که از عنوان مقاله مشخص است در ادامه می خواهیم نحوه غیرفعال سازی دکمه Home تحت سیستم عامل iOS 10 را به منظور باز کردن صفحه قفل و همچنین برگردادن آن به الگوی قدیمی که پیشتر شاهد آن تحت سیستم عامل iOS 9 به صورت تک کلیک بودیم را آموزش دهیم. پس اگر علاقه مند هستید ادامه این مقاله را از دست ندهید. با ما همراه باشید.

home-button-iphone-ios-10

اگر شما در حال حاضر از سنسور Touch ID نسل دوم که به صورت داخلی تحت گوشی های آیفون ۶، آیفون ۶اس پلاس و آیپد پرو گنجانده شده، استفاده می کنید، احتمالاً به یاد می آورید که با چه میزان سرعت فوق العاده ای اثر انگشت شما به منظور باز کردن دستگاه مورد شناسایی قرار می گرفت. شما ممکن است خواسته باشید میزان زمان دقیق و سرعت آنرا بررسی کنید، اما در این بین سریعاً به صفحه Home دستگاه منتقل شده اید. حال اگر سیستم عامل iOS 10 را روی گوشی خود نصب کرده باشید حتماً می دانید که این رویه در سیستم عامل iOS 10 با قابلیت “Press home to unlock / open” و همچنین “Raise to Wake” تغییر یافته است. ممکن است شما هم به مانند برخی افراد به همان روش قدیمی که در سیستم عامل iOS 9 عادت کرده باشید و دیگر دوست ندارید روش خود را در سیستم عامل جدید اپل تغییر دهید. اگر شما هم از این دست افراد هستید ادامه این مقاله کوتاه آموزشی را از دست ندهید. با ما همراه باشید.

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید گوشی خود را به آخرین سیستم عامل اپل یعنی iOS 10 مجهز کنید، اما با این حال نسبت به روش جدید این سیستم عامل برای بازکردن آیفون یا آیپد خود علاقه ای ندارید می توانید از همان روش قدیمی که در سیستم عامل قبلی این شرکت مورد استفاده قرار می گرفت استفاده کنید. با ما همراه باشید.

خیلی از افرادی که نسبت به اجرای بتای سیستم عامل جدید اپل یعنی iOS 10 اقدام کرده بودند از این اطلاع نداشتند که اپل روش قدیمی را نیز در این نسخه از سیستم عامل iOS پیاده کرده تا افرادی که با آن روش راحت تر هستند، نیز دچار اجبار در تعویض روش نشوند. در ادامه و با روشی که گفته خواهد شد شما می توانید نسبت به بازگرداندن روش قدیمی به منظور باز کردن دستگاه آیفون خود تحت سیستم عامل جدید اپل یعنی iOS 10 اقدام کنید.

  • درست به مانند تمامی فرایندهای معمول از جمله اعمال تغییر در تنظیمات، حذف آنها و یا فعال سازی آنها، در این مورد نیز ما باید به سراغ برنامه بومی تنظیمات اپل مراجعه کنیم. حال برنامه Settings را باز کرده تا مراحل کار را آغاز کنیم.
  • حال با انجام کار گفته شده و در بخش تنظیمات به قسمت GeneralAccessibility رجوع کنید.
  • بخش Accessibility در واقع مکانیست که اکثر تنظیمات کارا و فوق العاده ای که ما برای پیشبرد خیلی از موارد به آنها نیاز داریم را در دل خود جای داده است. به هر حال ما در این مورد با بخشی به نام Home Button سروکار داریم. در ادامه روی این گزینه زده، تا وارد مرحله بعد شویم.

 

step-0001

 

 

  • در بخش پایین Home Button preferences گزینه ای تحت عنوان Rest Finger to Open را ملاحظه می کنید. اپل در واقع این ویژگی را گذاشته تا شما بتوانید آیفون خود را با Touch ID و بدون اینکه مجبور باشید دکمه Home را فشار دهید، باز کنید. در حقیقت با انجام فرایند گفته شده شما از این پس مانند سیستم عامل iOS 9 می توانید انگشت خود را روی دکمه Touch ID/Home گذاشته تا دستگاه شما باز شود.step-0002

اگر روزی تمایل به استفاده از همین روش فعلی گنجانده شده در سیستم عامل iOS 10 را داشتید کافیست با انجام مراحل پیش، به بخش Home Button مراجعه کرده و اسلایدی که پیش از این فعال کرده بودید را این بار غیرفعال کنید. در پایان شما کاربران عزیز می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در مورد کیفیت مطالب موجود در سایت با ما و سایر کاربران در بخش نظرات در میان بگذارید. ما را از نظرات گرم خود محروم نفرمایید.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر