رتبه بندی کلمات کلیدی بی معنی ست، به فکر بهبود سئو باشید

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

رتبه بندی کلمات کلیدی بی معنی ست، به فکر بهبود سئو باشید

احتمالا شما هم مثل خیلی از کسانی که مدیریت کسب و کاری را بر عهده دارند برای امتحان کردن کیفیت سئو تعدادی کلمه ی کلیدی که مهم تر هستند را جستجو می کنید تا ببینید آیا وبسایت شما در صفحه ی اول نتایج گوگل نمایش داده می شود یا خیر. سپس زمانی که در مورد ترافیک وبسایت گزارش تهیه می کنید بیشتر کلمات کلیدی هدف، نظرتان را جلب می کنند.

سئو

زمانی که برای سئو پول زیادی خرج می کنید احتمالا بعدا برای رتبه بندی کلمات کلیدی وسواس بیشتری به خرج می دهید. حس رقابت دارید و بردن در فضای مجازی برای شما به معنی قرار گرفتن در رتبه ی بالای نتایج گوگل است. مشکل اینجاست که رتبه بندی کلمات کلیدی نمی تواند مقیاس مناسبی برای اندازه گیری موفقیت شما در فضای مجازی باشد. اگر می خواهید درک درستی از وضعیت کمپین سئو داشته باشید باید یکی از مقیاس های درست را اندازه گیری کنید.

استفاده از کلمات مرتبط نتیجه بخش خواهد بود

کلمات کلیدی طولانی و چند قسمتی یکی از آجرهای ساختمان سئو هستند. استفاده از این کلمات کلیدی باعث می شود وبسایت شما با عبارتی که در گوگل جستجو می شود شباهت پیدا کند در نتیجه صفحات مورد نظر برای کاربر مورد نظر و در زمان مورد نظر نمایش داده می شود. این نکته که در نتیجه ی جستجوی گوگل وبسایت شما رتبه ی چندم است اهمیتی ندارد چون هر کدام از کاربران به شیوه ی خاص خود جستجو می کنند. خصوصا حالا که جستجو با صدا متداول شده. گوگل نتایج جستجو را بر اساس هیستوری، موقعیت مکانی، گجتی که استفاده می شود و اطلاعات دیگر نمایش می دهد.

پیشنهاد ما :  بازگرداندن مشتری: این سه تکنیک ثابت شده و موفق را بدزدید و اجرا کنید

سئو

هیچ صفحه ای به عنوان وبسایت شماره یک جهان شناخته نشده و گوگل برای بهبود نتایج جستجو از RankBrain و هوش مصنوعی استفاده می کند تا عبارت هایی که کاربران می نویسند را تحلیل کند و بهترین پاسخ را ارائه دهد. به این ترتیب نتیجه ی جستجو قابل پیش بینی نخواهد بود و وبسایت ها هیچ کنترلی روی رتبه ی خود ندارند. به عبارت دیگر صفحه یک شما با صفحه یکی که دوستتان ده کیلومتر دورتر از شما می بیند کاملا متفاوت است.

بر این مبنا Google Search Console شواهد کاملی ارائه می دهد. این ابزار نشان می دهد کاربران دقیقا چه عبارتی را جستجو کردند که وبسایت شما در لیست نتایج نمایش داده شد. به این ترتیب می توانید متوسط رتبه ی وبسایت خودتان را ببینید. با وجود چنین اطلاعاتی قطعا نباید میزان موفقیت سئو را با توجه به یک عبارت خاص اندازه گیری کنید. چون عبارت های دیگری هم هستند که توسط مردم استفاده می شوند و وبسایت شما را در رتبه ی بالایی نمایش می دهند.

بهترین استراتژی برای سئو همان برنامه ایست که باعث می شود وبسایت شما با عبارت های گوناگون و متنوعی نمایش داده شود. به این ترتیب موقعیت های بیشتری برای وبسایت شما بوجود می آید و بیشتر دیده می شود.

قرار دادن مطالب با کیفیت و استفاده از لینک های مرتبط به شیوه ای هوشمندانه رتبه ی وبسایت شما را بالا می برد. به این ترتیب با تغییر الویت ها و قوانین گوگل به وبسایت شما آسیب زیادی وارد نمی شود.

سئو

رشد واقعی را اندازه بگیرید

پیشنهاد ما :  کودکانی که والدین الکلی دارند بیشتر وارد روابط خشونت آمیز می شوند

حالا که باید رتبه بندی کلمات کلیدی را کنار بگذاریم چطور می توانیم رشد وبسایت را اندازه گیری کنیم و اطمینان حاصل کنیم که به اندازه ی کافی دیده می شود.

  • اطمینان حاصل کنید که تعداد کاربرانی که از طریق موتور جستجو وارد وبسایت شما می شوند ماه به ماه و سال به سال افزایش پیدا می کند.
  • اطمینان حاصل کنید که تعدادی کاربر جدید از تبلیغات جدید شما به وبسایت وارد می شود.
  • انتظار داشته باشید که فروش شما بالا برود. بخش زیادی از این خرید توسط کاربرانی انجام می شود که از طریق موتور جستجو به وبسایت شما وارد شدند. سپس شماره هایی که با شما تماس می گیرند را بشمارید و ثبت کنید.

سئو

نرخ فروش

در مورد رتبه بندی با کلمات کلیدی وسواس به خرج ندهید و به خاطر داشته باشید که تجربه ای که از جستجوی این کلمات دارید با تجربه ی دیگر کاربران متفاوت است. این قانون برای شرکت های دیگر هم صادق است و نمی تواند به عنوان مدرکی برای فروش بالا محسوب شود.

روی درآمد تمرکز کنید. هدف اصلی شما این است که تلفنتان زنگ بزند و اینباکس شما پر از ایمیل شود. برای اینکه بتوانید به این نقطه برسید از یک فرد متخصص کمک بگیرید. یعنی کسی که قبلا این روش را پیاده کرده و موفق بوده، مطالب جدید خلق می کند و کوچکترین تغییرات را زیر نظر می گیرد.

 

 

 

برچسب ها : ,
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر