جدیدترین اخبار خودرو

نحوه اطلاع از زمان دقیق پیام های متنی ارسال شده تحت پلتفرم آیفون

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (تعداد آرا : 12٫005)
Loading...

نحوه اطلاع از زمان دقیق پیام های متنی ارسال شده تحت پلتفرم آیفون

همانطور که احتمالاً می دانید، به صورت پیشفرض، برنامه مدیریت پیام ها در پلتفرم آیفون، تنها زمان دقیق اولین پیام ارسال شده روی گوشی را به شما نشان می دهد. این حالت تنها برای اولین پیام دریافت شده و یا ارسال شده به ازای هر روز جدید است یعنی زمان پیام های که بعد از پیام اول دریافت یا ارسال می شوند، را نمی توان به صورت پیشفرض مشاهده کرد. آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که بتوانید به زمان دقیق تمامی پیام های ارسالی و دریافتی خود تحت پلتفرم آیفون دسترسی داشته باشید. اگر به این حالت علاقه مند هستید، جای هیچ نگرانی ای وجود ندارد چرا که همانطور که از عنوان مشخص است در این مطلب آموزشی کوتاه به شما خواهیم گفت که چگونه بتوانید زمان دقیق پیام های ارسال و دریافتی خود تحت پلتفرم آیفون را ملاحظه کنید. پس اگر علاقه مند هستید ادامه این مطلب آموزشی را از دست ندهید. با ما همراه باشید.

00_lead_image_see_times_on_messages

اگر به تصویر زیر دقت کنید، ملاحظه می کنید که تاریخ و زمان در بخش بالای یک گروه از پیام ها نمایش داده شده است. اما همانطور که در تصویر مشخص شده، هیچ زمان دقیقی برای هر پیام منفرد دریافتی و یا ارسالی قابل مشاهده نیست.

01_no_times_on_messages

 

شما همچنین ممکن است یک پیام Read در انتها و در واقع پایین آخرین پیام با یک برچسب زمانی مشخص را ملاحظه کنید.

نکته: دقت داشته باشید، به صورت پیشفرض زمانی که شخصی با یک دستگاه iOS به شما پیامی ارسال می کند، آنها خواهند فهمید که شما چه زمانی نسبت به خواندن پیام آنها اقدام کرده اید. در واقع آنها یک پیام خوانده شده زیر متنی که شما ارسال کردید را خواهند دید. حال خبر جالب این است که شما در صورت تمایل می توانید مانع آگاهی افراد مبنی بر خوانده شدن پیام آنها به هنگام استفاده از iMessage تحت سیستم عامل iOS شوید. با ما همراه باشید.

02_read_time_at_end

به منظور نمایش زمان دقیق هر پیام ارسال شده به صورت منفرد، بخش سمت راست پیام ها را به واسطه عمل کشیدن، به سمت چپ انداخته و انگشت خود را در همین حالت نگه دارید. در واقع تا زمانی که شما انگشت خود را در این حالت نگه داشته اید می توانید زمان دقیق تمامی پیغامهای ارسال شده را در سمت راست و درست مطابق تصویر زیر ملاحظه کنید. حال برای مخفی شدن زمان ها کافی است انگشت خود را اینبار رها کنید.

03_times_on_messages

همانطور که در تصویر بالا ملاحظه می کنید، متونی هستند که با رنگ آبی، مشخص شده اند. در واقع متونی که با رنگ آبی مشخص شده اند، پیام هایی هستند که به واسطه رابط iMessage تحت دو پلتفرم آیفون به یکدیگر ارسال و یا دریافت شده اند. اگر پیام ها از پلتفرم های مختلف به مانند آیفون و اندروید تبادل شوند، رنگ پیام ها به سبز تبدیل خواهد شد. این حالت به خودی خود مشخص می کند که در واقع آنها پیام های SMS هستند نه پیام هایی که از طریق iMessage ارسال شده اند. این ترفند در واقع برای هر دو نوع گروه پیام ها به خوبی کار می کند.

در پایان امیدواریم این مطلب آموزشی کوتاه مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. همچنین شما کاربران می توانید با درج نظرات و پیشنهادات خود، ما را در ارائه مطالب با کیفیت هر چه بیشتر یاری کنید. منتظر نظرات گرم شما عزیزان هستیم.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر