جدیدترین اخبار خودرو

گوشی ال‌جی G7 در زمان مناسب و مقتضی معرفی می‌شود

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

شرکت ال‌جی اعلام کرد که گوشی ال‌جی G7 در زمان مناسب و مقتضی معرفی می‌شود.

این که احتمال دارد گوشی ال‌جی G7 ماه آینده در همایش جهانی موبایل ۲۰۱۸ رونمایی نشود چه بسا صحت داشته باشد اما شرکت ال‌جی اعلام کرده است که این موضوع به این معنی نیست که این گوشی پرچمدار با تاخیر از راه برسد. با این حال و با در نظر گرفتن این حقیقت که این شرکت کره جنوبی معمولا گوشی پرچمدار خود را در نیمه اول سال در همایش جهانی موبایل رونمایی می‌کند می‌توان گفت که عرضه گوشی ال‌جی G7 به تعویق افتاده است.

گوشی ال‌جی G7

در این زمینه مدیر عامل شرکت ال‌جی اوایل سال جاری میلادی در نمایشگاه سی‌یی‌اسی ۲۰۱۸ تایید کرده است که ساخت و توسعه گوشی ال‌جی G7 شروع شده است. به این معنا که این گوشی هوشمند ماه آینده معرفی نخواهد شد.

با این همه، شرکت ال‌جی به تازگی اعلام کرده است که گوشی ال‌جی G7 در روال درست خود پیش می‌رود تا سر موعد منتشر شود و اطلاعات بیشتر در این باره در زمان مقتضی و مناسب اعلام خواهد شد.

گوشی ال‌جی G7

چه گوشی ال‌جی G7 با تاخیر منتشر شود چه نشود به نظر می‌آید که شرکت ال‌جی همچنان درگیر ساخت دو گوشی هوشمند طبق روال هر ساله خویش است و شاید به همین دلیل باشد که گوشی‌ دیگری از مجموعه V در فصل پاییز منتشر نشد.

حال باید دید که گوشی مجموعه G دستخوش تغییر می‌شود یا این که به شکل سابق می‌مانند. هر چه هست عجالتا ال‌جی دغدغه‌های فراوان دارد.

منبع: Android Central

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها :
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر