تشکیل صف خرید آیفون جدید در مقابل فروشگاه اپل در سیدنی استرالیا

سه شنبه , ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳
1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

اپل در کار تدارک رونمایی و معرفی از تازه‌ترین گوشی موبایل خود در سال ۲۰۱۷ است و از هم‌اکنون مردم برای خرید آیفون ۸ جلوی فروشگاه‌های تعیین شده صف بسته‌اند و به عنوان نمونه می‌توان به صفی که در مقابل فروشگاه اپل در شهر سیدنی استرالیا بسته شده است اشاره کرد.

اپل قرار است امشب به مناسبت دهمین سالگرد آیفون از سه محصول جدید خود یعنی Apple iPhone X، Apple iPhone 8 و Apple iPhone 8 Plus رونمایی کند. اما این که این گوشی‌ها کی به دست ما و شما برسد به نظر می‌رسد حالا حالاها باید صبر کرد و دندان حوصله بر جگر صبر گذاشت!

از دیگر سو، شایع شده است که پیش فروش محصولات جدید شرکت اپل از ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) شروع می‌شود اما از قرار معلوم یک برنامه دیگر نیز هست که اپل اصرار بر اجرای آن در ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) دارد که عبارت از راه‌انداز محصولات جدید است.

این که ما و شما چه برداشتی از این برنامه داریم شاید مهم نباشد اما کسانی که از هم‌اکنون در صف ایستاده‌اند به خصوص آنهایی که در سیدنی جلوی اپل استور ازدحام کرده‌اند خیلی خوش خیال‌اند اگر فکر می‌کند که امروز یا امشب با جدیدترین گوشی آیفون به خانه برمی‌گردند چون بنا بر اعلام شرکت اپل دست کم ۲ هفته پس از برگزاری آیین رونمایی امکان انتخاب و خرید گوشی جدید میسر می‌شود.

حالا این پرسش پیش می‌آید که پس چرا مردم از هم اینک در فکر پیش خرید یا خرید آیفون جدید هستند با این که بی‌شک می‌دانند دست خالی به خانه برمی‌گردند؟ پاسخ‌ روشن است. این‌ها دوست دارند تصویرشان در روزنامه‌ها چاپ شود یا این که شبکه‌های تلویزیونی تصویر آنان را به عنوان پیش قراولان و طلایه‌داران خرید آیفون جدید نشان بدهند. همین!

پیشنهاد ما :  گوشی موتو G6 پلاس موتورولا لو رفت

منبع: phonearena

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

434
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر