جدیدترین اخبار خودرو

۵ روش کم هزینه و در مواردی رایگان برای تبلیغات ویدئویی

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

۵ روش کم هزینه و در مواردی رایگان برای تبلیغات ویدئویی

اگر خیلی در جریان نیستید بدانید که تبلیغات ویدئویی مسئله ی مهمی محسوب می شود. ۹۲ درصد از کاربران گوشی های هوشمند ویدئوهایشان را با دوستانشان به اشتراک می گذارند. به علاوه بیش از ۶۰ درصد از بازایاب ها و صاحبان کسب و کارهای کوچک قصد دارند از این به بعد برای تبلیغات ویدئویی سرمایه ی بیشتری اختصاص بدهند.

تبلیغات ویدئویی

محتوای ویدئویی در کنار محصول نتیجه ی خوبی به دنبال دارد. شما می توانید با قرار دادن یک ویدئو تمام ویژگی های برتر محصول مورد نظر را اعلام کنید. جالب است بدانید بیشتر کاربران ترجیح می دهند به جای خواندن ویژگی های محصول ویدئویی در مورد آن نگاه کنن و تعداد این کاربران ۴ برابر بقیه ی آنهاست. تمام کاربران هر روز زیر تلنباری از اطلاعات قرار می گیرند در نتیجه اگر می خواهید در بین این شلوغی صدایتان را به گوش مشتری برسانید تبلیغات ویدئویی برترین ابزاری ست که در دست دارید.

تماشای ویدئو اطلاعاتی غنی در اختیار کاربر قرار می دهد و بصورتی با احساسات کاربر ممزوج می شود که هیچ متن نوشتاری قادر نیست چنین تاثیری داشته باشد. در حالیکه ویدئوی بهترین حالت از محتوای در دسترس ماست گران ترین نوع محتوا هم محسوب می شود. اگر بودجه ی محدودی دارید با این حال می خواهید از مزایای ویدئو استفاده کنید ۵ ترفند برای شما سراغ داریم:

اسلاید شو

اگر قصد دارید برای اولین بار از تبلیغات ویدئویی استفاده کنید می توانید تصاویر و نوشته ها را به شکل اسلاید شو در بیاورید. این روش تاثیر گذار و در عین حال گران تمام می شود. برای این کار اپلیکیشن های رایگان بسیاری در دسترس شما قرار دارند. پیشنهاد می کنم برای صداگذاری یک میکروفون خوب تهیه کنید. میکروفون های خوب به قیمت ۱۰۰ دلار به فروش می رسند.

به محض اینکه متن اسلاید شو را تهیه کردید و با استفاده از پاورپوینت تصاویر را طراحی کردید اسلاید شو پخش کنید و همزمان با آن روی اپلیکیشن های مربوطه صدا ضبط کنید. اگر قصد ندارید برای خرید دوربین های با کیفیت پول خرج کنید و یا خجالتی هستید یکبار این روش را امتحان کنید.

تبلیغات ویدئویی

تست محصول

این ویدئوها در دنیای مجازی حسابی طرفدار دارند چون نسبت به مطالب نوشتاری بیشتر قابل اعتماد کاربران واقع می شود. تعدادی ویدئوی تست محصول که توسط مشتری های خودتان اجرا شده می تواند فروش وبسایت شما را بالا ببرد.

خوشبختانه وقتی بحث ویدئوی تست محصول به میان می آید مشتری ها خیلی توجهی به کیفیت آن نمی کنند. به علاوه ویدئویی که کیفیت فوق العاده ای داشته باشد، بی نقص باشد و چندین بار ضبط شده باشد، آنقدرها هم نمی تواند اعتمادشان را جلب کند. به مشتری های قدیمی ایمیل بزنید و از آن ها بخواهید که برای شما ویدئوی تست تهیه کنند و در ازای آن کد تخفیف بدهید. مردم عاشق تخفیف هستند. این برنامه به نفع هر دو طرف تمام می شود.

تبلیغات ویدئویی

انیمیشن های ساخته ی دست خودتان

یک انیمیشن با کیفیت که با صدای فردی توضیحات کامل را در اختیار مشتری قرار می دهد هزاران دلار خرج بر می دارد. البته ممکن است در ازای پرداخت چنین هزینه ای نتایج فوق العاده ای هم ببینید ولی ممکن است نخواهید چنین پولی خرج انیمیشن کنید.

من یک گزینه ی جایگزین به شما پیشنهاد می دهم. از ابزارهای انیمیشنی آنلاین استفاده کنید. خیلی از این برنامه ها قیمت کمی دارند و یا کاملا رایگان هستند. شاید کیفیت ویدئوی ساخته ی دست خودتان خیلی بالا نباشد ولی به همان اندازه جذاب خواهد بود. به شما پیشنهاد می کنم که کارتان را با Animaker شروع کنید. آموزش کار با این نرم افزار اینجا نوشته شده.

تبلیغات ویدئویی

استفاده از متخصصانی که کار آزاد انجام می دهند

بهتر است از فردی که در این زمینه تجربه و مهارت دارد بخواهید به شما کمک کند. به علاوه می توانید از audio mixing برای ساختن یک ویدئوی با کیفیت استفاده کنید. خیلی از مردم نمی توانند صداهای با کیفیت را تشخیص بدهند ولی در کسری از ثانیه صداهای بی کیفیت را تشخیص می دهند.

تبلیغات ویدئویی

ویدئوی لایو

جالب است بدانید کاربران فیسبوک سه برابر بیشتر از ویدئو های عادی به دیدن ویدئوهای لایو تمایل دارند. لایو فیسبوک رایگان است و مخاطب به خاطر انتظار ویدئوی بی نقص ندارد. اگر می خواهید با مخاطب رابطه ی نزدیکی برقرار کنید ولی قصد ندارید هیچ ابزار و یا نرم افزار گران قیمتی تهیه کنید این بهترین روش برای شماست.

 

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر