جدیدترین اخبار خودرو

مرسدس تیزر جدیدی از اتاق اسپرینتر جدید ارائه کرد

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

مرسدس بنز اسپرینتر (Mercedes-Benz Sprinter) یکی از محبوب ترین ون های جهان می باشد، بنابراین هر تغییری در آن باید این اطمینان را حاصل کند که نیازهای کارگران در سراسر جهان را برآورده می کند. خوشبختانه به نظر می رسد سازندگان Mercedes-Benz Vans همین موضوع را در ذهن داشته باشند.
Mercedes-Benz Vans به زودی نسل جدیدی از اسپرینتر ها را معرفی می کند، اما قبل از آن یک تیزر از اتاق ون منتشر شده است. به نظر می رسد مهمترین تغییرات مربوط به فناوری ساخت آن باشد. یک صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی در بالای داشبورد مشاهده می شود، در حالی که یک فرمان جدید نیز در هرجایی که به معنای واقعی کلمه برای انگشتان راننده قابل کنترل باشد قرار داده شده است.

تیزر قبلی، یک نگاه خوب از طرح اسپرینتر جدید، هر چند به صورت یک طرح ساده، به ما داده بود. بخش جلویی ون، همان زیباشناسی عالی که در سایر ماشین های مرسدس بنز دیده می شود، دارا می باشد. این موضوع مخصوصا در طرف چراغ های جلو و پنجره پایین آن نمود بیشتری دارد.
اسپرینتر جدید قابلیت Mercedes Pro Connect را معرفی می کند که ابزار مدیریت جدید ناوگان دیجیتال را برای اولین بار ارائه داده است. شرکت ها توسط این ابزار جدید می توانند وضعیت خودرو، وضعیت تحویل وسایل نقلیه و مدیریت برنامه های تعمیر و نگهداری را انجام دهند. این سرویس به صورت مبتنی بر فضای ابری ارائه خواهد شد تا عملیات ناوگان و باربری را آسانتر نماید.

در اواخر ماه نوامبر Mercedes-Benz Vans اعلام کرد که در آینده نزدیک، به هدف کلیدی خود یعنی الکتریسیته می پردازد و این موضوع شامل ماشین های اسپرینتر نیز خواهد بود. در خلال انتشار این تیزر سازندگان خودرو وعده داده بودند که یک eSprinter الکتریکی در سال ۲۰۱۹ وارد بازار خواهد شد.
اگر این اسپرینتر شبیه به چیزی مثل eVito باشد که در حاضر معرفی شده است، می توان انتظار داشت که محدوده کاری آن تنها به اطراف شهر و تدارک کوتاه مدت باشد. اما این می تواند گام مهمی در کاهش انتشار کلی این محصول باشد.

پیشنهاد ما :  گوگل برنامه Selfissimo را برای iOS منتشر کرد

هنوز مشخص نیست که اسپرینتر اصلاح شده، راهی برای حضور در ایالات متحده خواهد داشت یا خیر. اما با توجه به رشد تاثیرات تیزرها و اطلاعات منتشر شده، نباید مدت زمان زیادی منتظر باشیم تا از نمایش آن مطلع شویم و قطعا خودروسازان جزئیات بیشتری را در این مورد ارائه خواهند کرد.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر