جدیدترین اخبار خودرو

برنامه کاربردی لانچر مایکروسافت به کورتانا مجهز شد

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

برنامه کاربردی لانچر مایکروسافت به کورتانا و پشتیبانی از چند زبان دیگر مجهز شد.

برنامه کاربردی لانچر مایکروسافت در حال دریافت قابلیت‌های جدید مهمی است و چنان چه شما در حال استفاده از نسخه بتای این برنامه کاربردی هستید این امکان در اختیارتان هست که آنها را امتحان کنید. همچنان که از عنوان خبر برمی‌آید، مایکروسافت بر آن است تا قابلیت ادغام کورتانا را به برنامه کاربردی لانچر مایکروسافت اضافه کند. بنابراین کاربر اکنون قادر است تا با استفاده از این دستیار دیجیتالی شخصی تماس برقرار کند، قرارهای ملاقات خود را برنامه‌ریزی کند یا تصویرهای پسزمینه را تغییر بدهد.

برنامه کاربردی لانچر مایکروسافت

جدای از قابلیت ادغام کورتانا، توسعه دهندگان همچنین پشتیبانی از چند زبان از جمله Arabic/RTL را به برنامه کاربردی لانچر مایکروسافت افزوده‌اند. گزینه جدیدی که به کاربران اجازه می‌دهد تا لانچر را از طریق NFC یا QR به اشتراک بگذارد هم اضافه شده است.

در فهرست تغییرات رسمی برنامه کاربردی لانچر مایکروسافت همچنین ذکر شده است که قابلیت ادغام Intune هم‌اکنون قادر به پشتیبانی از حذف داده‌ها از راه دور است. شما می‌توانید بقیه تغییرات را شامل موارد زیر مشاهده کنید:

برنامه کاربردی لانچر مایکروسافت

  • انتخاب مخاطبان برای نمایش در بخش People card کاربر.
  • جاسازی ویجت‌ها در بخش dock.
  • سنجاق کردن برنامه کاربردی جست‌وجو/مخاطب به بخش صفحه خانه.

فراموش نکنید که همه این قابلیت‌ و بهبودهای جدید در گوگل پلی استور هنوز انتشار پیدا نکرده‌اند. از این رو، اگر از نسخه بتای برنامه کاربردی لانچر مایکروسافت استفاده نمی‌کنید لازمه‌اش این است که قدری صبر پیشه کنید.

برنامه کاربردی لانچر مایکروسافت

منبع: Windowscentral

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها : ,
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر