جدیدترین اخبار خودرو

مرورگر مایکروسافت اج برای اندروید و آی‌اواس در بیشتر کشورها راه‌اندازی شد

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

مرورگر مایکروسافت اج برای دو پلتفرم اندروید و آی‌اواس در بیشتر کشورها راه‌اندازی شد.

هنگامی که سال گذشته میلادی نسخه بتای مرورگر مایکروسافت اج برای پلتفرم اندروید عرضه شد این مرورگر برای کاربران در برخی از بازارها موجود بود اما خیلی‌ها قادر به دانلود آن نبودند. اگرچه مرورگر مایکروسافت اج برای اندورید و آی‌اواس از زمان راه‌اندازی خود در ایالات متحده آمریکا در دسترس بود منتها این مرورگر انتشار جهانی نشده و منفعت همگانی نداشت.

مرورگر مایکروسافت اج

اوایل سال جاری میلادی، شون لیندرسی، مدیر تولید مرورگر مایکروسافت اج، این مرورگر را برای دو پلتفرم اندروید و آی‌اواس در بسیاری از کشورهای جهان معرفی کرد. به گفته این مقام مسئول مایکروسافت، مرورگر مایکروسافت اج در بیشتر بازارهای فرانسوی و انگلیسی زبان همچون آلمان، اتریش، پرتغال و برزیل منتشر شده است.

با این همه، مرورگر مایکروسافت اج هنوز در سرتاسر دنیا موجود نیست. از این رو، چنان چه این مرورگر را در اپ استور با گوگل پلی استور مشاهده نکردید، باید منتظر بمانید تا این که مایکروسافت برای کشور شما نیز در دسترس قرار گیرد.

مرورگر مایکروسافت اج

افزون بر این‌ها، باید گفت که تغییرات جدید دیگری از قبیل قابلیت و بهبود عملکرد برای مرورگر مایکروسافت اج موجود نشده است اما مایکروسافت معروف است به این که هر از چندی به‌روزرسانی‌هایی برای این مرورگر انتشار می‌دهد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که اپ استور یا گوگل استور را در گوشی هوشمند خود بررسی کنید.

منبع:mspoweruser

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها :
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر