جدیدترین اخبار خودرو

تولید NEVS 9-3 در چین آغاز می شود

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

در سال ۲۰۱۲ پس از آنکه شرکت ساب Saab سرانجام ورشکسته شد، یک کنسرسیوم چینی به نام خودرو الکتریکی ملی سوئد (National Electric Vehicle Sweden) سهام این شرکت را خریداری کرد. نقشه راه این شرکت این بود که ۹-۳ را سرانجام به ماشین الکتریکی کشور چین و حتی به طور بالقوه برای اروپا تبدیل کند. در اوایل سال جاری NEVS یک نسخه رندر شده از ۹-۳، که قصد ساخت آن را دارد به اشتراک گذاشت و همچنین یک خودرو شاسی بلند، که گفته می شود پس از تولید ۹-۳ به زودی در سال جاری معرفی خواهد شد، ارائه داد. امروز NEVS اعلام کرد که تولید ماشین الکترونیکی ۹-۳ را رسما شروع کرده است.

پیش از این NEVS اعلام کرده بود که این ماشین در حدود ۱۸۶ مایل سرعت خواهد داشت و دارای پیش تنظیماتی بالغ بر ۱۵۰ هزار واحد خواهد بود. با این حال به غیر از این اطلاعات جزئی، چیز دیگری از این ماشین ارائه نشده است. متاسفانه این ماشین به نام Saab نام گذاری نخواهد شد، چرا که NEVS حق نام خودش را در سال ۲۰۱۴ از دست داده است.

NEVS اعلام کرده است که دو مرحله تولید برای این ماشین وجود دارد. در حال حاضر این شرکت تنها ظرفیت ۵۰ هزار خودرو در سال را دارد. پس از اینکه فاز دوم تولید شروع شد، انتظار می رود که شرکت بتواند میزان تولیدات خود در سال را، به ۲۲۰ هزار ماشین در سال برساند. این شرکت در حال حاضر با ددی چوسیینگ (DiDi Chuxing) که یکی از کمپانی های بزرگ چینی در زمینه کرایه ماشین مستقل می باشد، همکاری می کند. این همکاری در زمینه نسل دوم و سوم خودروهای الکتریکی می باشد. آنطور که مشخص است احتمالا در آینده از این ماشین به عنوان یک سیستم حمل و نقل مستقل استفاده می شود که مردم می توانند برای رفتن به مقصد از آن استفاده نمایند.

پیشنهاد ما :  چه گونه خود را در اینستاگرام از دید دوستان و آشنایان پنهان کنیم؟

متاسفانه برای طرفداران Saab در ایالات متحده، بسیار بعید به نظر می رسد که NEVS برنامه ای برای فروش این خودروها در این کشور داشته باشد. بنابراین کاملا مشخص است که ۹-۳ به زندگی ما اضافه خواهد شد، اما شما نباید انتظار داشته باشید که حتی نسخه زامبی این ماشین را بتوانید از Saab خریداری نمایید!

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر