جدیدترین اخبار خودرو

نسل دوم گوشی نوکیا ۶ با نخستین راه‌اندازی اندروید ۸.۰ اوریو را دریافت می‌کند

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

خبر شگفت‌انگیز شاید این باشد که نسل دوم گوشی نوکیا ۶ با نخستین راه‌اندازی اندروید ۸.۰ اوریو را دریافت می‌کند.

قرار است که نسل دوم گوشی نوکیا ۶ با نخستین راه‌اندازی اندروید ۸.۰ اوریو را دریافت ‌کند. این در صورتی است که برگه حاوی مشخصات رسمی و معتبر گوشی نوکیا ۶ زمانی منتشر شد که این گوشی تحت عنوان نسل دوم گوشی نوکیا ۶ به همراه اندروید نوقا معرفی شده بود. با این حال، شرکت اچ‌ام‌دی گلوبال اعلام کرده است که این گوشی اندکی پس از راه‌اندازی اندروید ۸.۰ اوریو را دریافت می‌کند.

نسل دوم گوشی نوکیا 6

ولو این که نسل دوم گوشی نوکیا ۶ با اندروید نوقا به میان کاربران حضور پیدا کند، این گوشی هوشمند انتظار می‌رود که در نخستین وهله راه‌اندازی مجهز به به‌روزرسانی اندروید اوریو شود. این موضوع را هنوز نمی‌توان تایید کرد اما از قرار معلوم گزارش‌های بسیاری از چین رسیده که روی این مساله صحه گذاشته است.

همچنین به فرض این که این مورد محدود و محصور به کشور چین باشد، نسل دوم گوشی نوکیا ۶ با گزینه‌ای همراه است که در آن نصب خدمات گوگل امکان‌پذیر است. ولی در گوشه‌ای از ذهن خود داشته باشید که برخی از امکانات مربوط به خدمات گوگل بعدها قابل حذف نصب از روی گوشی نیست.

نسل دوم گوشی نوکیا 6

تا این جای کار متوجه شده‌ایم که شرکت اچ‌ام‌دی گلوبال هر بار که پای به‌روزرسانی نرم‌افزاری به میان آمده است خیلی تر و فرز به میدان وارد شده است اما سرعت عمل این شرکت فنلاندی وقت خوب نگاه کنید درمی‌یابید که چندان هم به وقت نبوده است. این در حالی است که همین چند روز پیش شرکت اچ‌ام‌دی گلوبال دستگاه جدیدی به نمونه کارهای گوشی‌های هوشند خود با نام نسل دوم گوشی نوکیا ۶ (یا نوکیا ۶ سال ۲۰۱۸) افزوده است.

پیشنهاد ما :  راه‌اندازی عملکرد اسپاتلایت در اسپاتیفای

منبع: Nokiapoweruser

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر