جدیدترین اخبار خودرو

افشای تصاویری از اندروید ۸ اوریو برای زنفون ۳ ایسوس

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

تصاویر اسکرین‌شات از اندروید ۸ اوریو برای زنفون ۳ ایسوس به بیرون درز کرده است.

تصاویری از اندروید ۸ اوریو برای گوشی زنفون ۳ ایسوس لو رفته است و این در حالی است که ایسوس وعده کرده بود که سیستم عامل گوشی زنفون ۳ و گوشی زنفون ۴ را به اندروید ۸ اوریو ارتقا دهد اما به‌روزرسانی شسته و رفته‌ای که نشانگر ارتقای اساسی سیستم عامل این گوشی‌ها باشد هنوز انتشار نداده است. به تازگی اما تصاویر اسکرین شاتی منتشر شده است که حاکی از وجود رابط کاربری ZenUI است که با به‌روزرسانی اندروید ۸ اوریو در گوشی زنفون ۳ کار می‌کند.

اندروید 8 اوریو

با این حال، به نظر نمی‌رسد که تفاوت‌های عمده و زیادی بین رابط کاربری ZenUI جدید و رابط کاربری که هم‌اکنون با اندروید نوقا کار می‌کند وجود داشته باشد. همچنین هنوز نمی‌توان تایید کرد که آیا ایسوس همچنانی که در ماه اوت قول داده اقدام به حذف نرم‌افزار غیرقابل استفاده خود می‌کند یا نه.

خبر خوب اما مربوط می‌شود به همه قابلیت‌های خوب و بهبود عملکردها شامل به کارگیری اندروید ۸ اوریو. به طوری که موجب می‌شود تا جای نگرانی کمتری باقی بماند. به هر حال، بخت و اقبال بلند این است که همان پوسته رابط کاربری ZenUI در گوشی زنفون ۴ نیز به کارگیری خواهد شد.

اندروید 8 اوریو

هر چند ایسوس هنوز اعلام نکرده است که چه وقت به روزرسانی اندروید ۸ اوریو برای گوشی‌های زنفون هوشمند منتشر می‌شود اما کسی هم انتظار ندارد که این اتفاق تا قبل از سال جدید میلادی رخ بدهد. با این اوضاع و احوال و با استناد به تصاویر اسکرین شات موجود این گونه به نظر می‌آید که کار بر روی به روزرسانی به خوبی پیش رفته است. هم از این رو، نمی‌توان به انتشار به روزرسانی اندروید ۸ اوریو در سال ۲۰۱۷ دل بست و دل خوش داشت.

پیشنهاد ما :  پورشه در حال ساخت پلاگین هیبرید 911 می باشد

منبع: phonearena

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر