جدیدترین اخبار خودرو

اپلیکیشن هنر رنگ آمیزی پیکسل در لیست ۱۰ برنامه محبوب App Store

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

برنامه هنر رنگ آمیزی پیکسل در بین کاربران این برنامه طرفداران زیادی پیدا کرده است

اپلیکیشن هنر رنگ آمیزی پیکسل هر روز طرفداران بیشتری را مجذوب خود می کند.هنر پیکسل یکی از محبوب ترین هنرهای معروف جهان است. سبک طراحی آن از بازی های ویدئویی با گرافیک پایین در دهه ۹۰ الهام گرفته است ، هنر پیکسل برای چندین سال ترند محبوبی برای بازی های موبایل بوده است. و هر فردی که به گوشی های هوشمند دسترسی داشته احتمالا حداقل یک بار تجربه بازی با نسخه های متفاوت این بازی ها را با روش های مفاوت کسب کرده است.جدیدترین اپلیکیشن  craze بر روی فروشگاه Google Play و App Store اپل، کتاب های رنگ آمیزی پیکسل است.

هنر رنگ آمیزی پیکسل

تنها در ماه دسامبر چهار کتاب رنگ آمیزی هنر رنگ آمیزی پیکسل به لیست ۱۰ برنامه برتر در Apple App Store صعود کردند. و جای تعجب این جاست که این هنر به تازگی محبوبیت خود را در میان کاربران به دست آورده است: در ماه نوامبر این روند شروع به افزایش کرد و امروزاین محبوب ترین برنامه های رنگ آمیزی پیکسل  بالای ۱۲ میلیون نصب هستند (نیمی از این آمار متعلق به ماه دسامبر است).

 و بله، در ابتدا این طور به نظر می رسد که این برنامه برای بچه ها طراحی شده است، اما پس از این که بازی را نصب کرده و کمی تلاش کنید متوجه می شوید که یک بازی اعتیادآور است. اپلیکیشن هنر رنگ آمیزی پیکسل یک برنامه با امکان دانلود رایگان است، همانند دیگر موارد محبوب در این دسته، از جمله برنامه محبوب Unicorn که در حال حاضر محبوب ترین در میان آن ها است. نکته قابل توجه اینجا است که تمامی این برنامه ها برنامه های Indie هستند که تقریبا به هیچ بودجه ای احتیاج نداشتند، و محبوبیت بی نظیر امروزشان را مدیون تبلیغات دهان به دهان بچه ها به یکدیگر هستند! برای این که اپلیکیشن هنر رنگ آمیزی پیکسل محبوب خود را پیدا کنید می توانید از سرچ App Store کمک بگیرید.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر