جدیدترین اخبار خودرو

گوشی هوآوی میت ۱۰ طراحی پورشه گران‌تر از گوشی آیفون X!

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

گوشی هوآوی میت ۱۰ طراحی پورشه در ماه فوریه با قیمتی گران‌تر از گوشی آیفون X در ایالات متحده آمریکا موجود می‌شود.

در ماه فوریه سال کنونی میلادی شرکت هوآوی در نظر دارد تا گوشی هوشمند برتر خود را به ایالات متحده آمریکا روانه کند. در حالی که قرار است تا گوشی هوآوی میت ۱۰ پرو به صورت رسمی روز ۱۸ ماه آینده میلادی با قیمت ۷۹۹ دلار در قفسه و ویترین فروشگاه‌های موبایل جا خوش کند اما به نظر می‌رسد که طبق روال معمول هوآوی به همین یک دستگاه گوشی بسنده نمی‌کند و بنا دارد تا هر طوری شده در ایالات متحده آمریکا حسابی جلب توجه کند. در همین حال، شرکت هوآوی در نمایشگاه سی‌یی‌اس ۲۰۱۸ اعلام کرد که در کنار گوشی هوآوی میت ۱۰ پرو دست به معرفی گوشی هوآوی میت ۱۰ طراحی پورشه نیز خواهد زد.

گوشی هوآوی میت 10 طراحی پورشه

این گوشی اعیانی و تجملی پرواضح است که گوشی ارزان قیمتی نیست. راستش را بخواهید گوشی هوآوی میت ۱۰ طراحی پورشه قرار است با قیمت ۱۲۲۵ دلار به دست مشتری برسد که با یک حساب و کتاب سرانگشتی معلوم می‌شود که قیمتی به مراتب گران‌تر از گوشی آیفون X ساخت شرکت اپل دارد. حال این پرسش پیش می‌آید که مگر گوشی هوآوی میت ۱۰ طراحی پورشه چه دارد که چنین قیمتی برای آن در نظر گرفته شده است؟

گوشی هوآوی میت 10 طراحی پورشه

این گوشی گذشته از این که برخودار از طراحی برند پورشه دیزاین است در قسمت عقب از سطحی براق سیاه و نوار عمودی برخوردار است. طراحی نرم‌افزاری زیبا و چشمگیر از دیگر مشخصات این گوشی است. ضمن این که به همراه گوشی هوآوی میت ۱۰ طراحی پورشه یک کیف چرمی نفیس به کاربر داده می‌شود. در بخش نرم‌افزاری این گوشی اما نکته درخور ذکر این است که هیچ فرقی با گوشی هوآوی میت ۱۰ پرو ندارد. منتها از سوی دیگر باید گفت که مجهز به حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی است.

پیشنهاد ما :  پای الکسا به گوشی‌های هوشمند باز می‌شود

گوشی هوآوی میت 10 طراحی پورشه

اگر بخواهیم انصاف بدهیم می‌توان گفت که ۱۲۰۰ دلار پول را به شکل معقولانه‌تری می‌تواند خرج کرد ولی اگر گوشی هوآوی میت ۱۰ طراحی پورشه شما را قلقلک می‌دهد تا صاحبش شوید می‌توانید آن را از جاهایی مانند آمازون، بست بای یا مایکروسافت خریداری کنید هرچند فروشگاه‌های پورشه دیزاین در سراسر ایالات متحده آمریکا نیز این گوشی را برای فروش عرضه کرده است. گوشی هوآوی میت ۱۰ طراحی پورشه از ۱۸ فوریه ۲۰۱۸ در کنار گوشی هوآوی میت ۱۰ پرو آماده فروش است.

منبع: Phonearena

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها :
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر