جدیدترین اخبار خودرو

پوشیدن کت قرمز می تواند روابط عاشقانه ی شما متحول کند!!

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

پوشیدن کت قرمز می تواند زندگی عشقی شما متحول کند!!

ماه پیش یکی از متخصصان امور رابطه اعلام کرد که پوشیدن کت قرمز می تواند در زندگی عشقی شما تحول ایجاد کند. پوشیدن کت قرمز نه تنها توجه آشنایان را به شما معطوف می کند بلکه حتی غریبه ها هم در خیابان سر بر می گردانند. ما از دو نفر خواستیم که کت های قرمز بر تن کنند و نتیجه را اعلام کنند. ریچل گفت با این لباس تعدادی از مردان شماره ی او را خواستند و حتی یکی از آن ها بدون اجازه گونه ی او را بوسید. آیا واقعا پوشیدن رنگ قرمز می تواند چنین تحولی ایجاد کند؟

کت قرمز

ریچل

من هیچوقت لباس قرمز نپوشیده بودم. البته همه به من می گفتند که قرمز رنگ اعتماد به نفس است ولی من عاشق صورتی هستم. همیشه تصور می کردم که این رنگ با پوستم جور در نمی آید و از آنجایی که تعداد زیادی کت صورتی دارم رنگ قرمز برایم زیادی بود. با این حال دوست داشتم ببینم این رنگ می تواند در زندگی عشقی من تحولی ایجاد کند یا خیر. با دیدن این کت اولین فکری که به ذهنم رسید این بود که این لباس فوق العاده روشن است.

کت قرمز

این رنگ دقیقا مناسب این فصل از سال است ولی متاسفانه من انعکاس خودم را روی شیشه ی مغازه ها میدیدم و کمی برایم عجیب بود. این لباس زیادی قرمز بود. دومین روزی که کت قرمز را پوشیدم دیدم که یک رهگذر مرد به من لبخند زد. آیا این همان جادوی کت است؟ باورش کمی سخت است ولی طبق تجربه معمولا رهگذران غریبه به من لبخند نمی زدند. روز چهارمی که این کت را پوشیدم از روشنی رنگ آن بین انبوهی از مردم با لباس های طوسی و مشکی لذت بردم.

پیشنهاد ما :  شش روش برای این که حسادت بر سر راه عشق شما ظاهر نشود

تعداد زیادی از مردم در خیابان به من نگاه می کردند ولی نمی دانم که این نگاه به خاطر رنگ کت است و یا به خاطر جذاب بودن من! با تاریک شدن هوا رهگذران دیگر توجه چندانی به من نشان نمی دادند و دیگر هیچ اتفاق خاصی بین من و مردان غریبه رخ نداد. البته این کت بیشتر از هر لباس دیگری مورد تمجید قرار گرفته. 

الیویا

من می دانستم که رنگ قرمز با جذابیت مرتبط است و پوشیدن لباس های قرمز در این فصل متداول است. وقتی دیدم که لباسی مثل یک کت قرمز می تواند زندگی عشقی من را متحول کند حسابی جا خوردم ولی دوست داشتم این ترفند را امتحان کنم. باید بگویم که اثر کت قرمز را باور نکرده بودم و تصور می کردم که لباس نمی تواند در زندگی من هیچ تاثیری داشته باشد.

کت قرمز

جالب است بدانید هیچ کدام از مردان در خیابان من را نگاه نکردند و تنها کسی که به من خیره شد یک زن بود! این کت اصلا من را گرم نمی کرد و اصلا راحت نبود. با این حال به چرخیدن در خیابان ها ادامه دادم و دیدم در توجهی که معمولا می گیرم هیچ تغییری ایجاد نشده. حتی می تواند بگویم که نسبت به قبل رهگذران کمتر به من توجه می کردند.

کت قرمز

آیا واقعا کت قرمز می تواند ما را جذاب تر کند؟ نه!

 

 

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها : , , , ,
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر