جدیدترین اخبار خودرو

شروع فروش آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس بازسازی شده با تخفیف خیلی کم

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

شرکت آیفون فروش آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس بازسازی شده را با تخفیف خیلی کم شروع کرد.

توگویی دست‌اندرکاران اپل نیز به این امر معترف‌اند که محصولات این شرکت در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند دارای تنوع شایسته و بایسته نیست و از همین رو در کنار عرضه گوشی پرچمدار آیفون X و تعداد زیادی گوشی آیفون ۶ اس کار را به همین جا ختم نکرده بلکه به تازگی شروع به فروش نسخه‌های بازسازی شده گوشی‌های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس نیز کرده است.

آیفون 7 و آیفون 7 پلاس

این گوشی‌های نسل پیشین برای مدل آیفون ۷ با قیمت ۴۹۹ دلار در نظر گرفته شده که ۵۰ دلار ارزان‌تر از نمونه نو و دسته اول آن است. این گوشی درست مانند مدل دست اول آن همه مراحل بازرسی مورد نیاز را گذرانده و با یک سال ضمانت روانه بازارهای جهانی می‌شوند.

شرکت اپل گوشی بازسازی شده آیفون ۷ پلاس را با حافظه ۱۲۸ گیگابایت به قیمت ۶۸۹ یا ۷۰ دلار کمتر از ۷۶۹ دلار برای مدل جدید به فروش می‌رساند. همه گوشی‌های بازسازی شده به شکل آنلاک عرضه می‌شوند اما بسته به میل کاربر است که با خرید این نوع گوشی‌ها ۵۰ تا ۷۰ دلار پس‌انداز یا این که نوع دست اول آنها را تهیه کند.

آیفون 7 و آیفون 7 پلاس

با این همه، متوجه این نکته باشید که شرکت اپل گوشی آیفون ۷ پلاس را با حافظه ۲۵۶ گیگابایت منتشر نمی‌کند و حتی بنا ندارد تا گوشی دست اول آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس را در هیچ زمانی با حافظه‌های بالا عرضه کند. به همین دلیل است که در فهرستی که در این خصوص انتشار داده است اشاره‌ای به این موضوع نکرده است. تازه مگر این گوشی‌ها هنوز خریدار دارند؟

منبع: Phonearena

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها :
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر