جدیدترین اخبار خودرو

به‌روزرسانی اندروید پوشیدنی ۲.۸ برای ساعت‌های هوشمند منتشر شد

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

گوگل از انتشار به‌روزرسانی اندروید پوشیدنی ۲.۸ برای ساعت‌های هوشمند خبر داد.

شرکت گوگل به تازگی اعلام کرده است که به‌روزرسانی جدیدی برای اندروید پوشیدنی برای همه دستگاه‌های مجهز به این سیستم عامل ارسال کرده است. به‌روزرسانی اندروید پوشیدنی ۲.۸ تنها حاوی چند بهبود به روال به‌روزرسانی‌های گذشته است اما به طور قطع دریافت این به‌روزرسانی ارزشش را دارد چون تاثیرات بسزایی در کارایی دستگاه ایجاد می‌کند.

به‌روزرسانی اندروید پوشیدنی 2.8

پیش از پرداختن به جزییات به‌روزرسانی اندروید پوشیدنی ۲.۸ ذکر این نکته حایز اهمیت است که این به‌روزرسانی مخصوص برنامه کاربردی اندروید پوشیدنی در گوشی هوشمند است. بنابراین هیچ ربط و مشابهتی به به‌روزسانی‌هایی ندارد که برای ساعت‌های هوشمند ارایه می‌شود. همچنین به خاطر داشته باشید که انتشار به‌روزرسانی اندروید پوشیدنی ۲.۸ چند روزی طول می‌کشد تا به همه گوشی‌ها برسد.

به‌روزرسانی اندروید پوشیدنی ۲.۸ بهبودهایی در بخش اعلان‌ها به وجود می‌آورد و نیز دربردارنده طراحی و ترکیب‌بندی جدیدی است که قادر به نمایش تعداد پیام‌های بیشتری است. از سوی دیگر، در فهرست تغییرات این به‌روزرسانی ذکر شده است که گوگل پسزمینه را تیره‌تر کرده است تا صفحه نمایش از وضوح بیشتر و بهتری برخوردار باشد.

 به‌روزرسانی اندروید پوشیدنی 2.8

تغییرات دیگری نیز در به‌روزرسانی اندروید پوشیدنی ۲.۸ وجود دارد اما همین‌‌هایی که در خبر حاضر بیان شد مورد تایید گوگل قرار گرفته‌اند. در تصویر مندرج در این مطلب نمونه‌ای از پسزمینه جدید تیره را مشاهده کنید.

اندروید پوشیدنی یک نسخه از سیستم عامل اندروید است که برای ساعت‌های هوشمند و دیگر ابزار پوشیدنی طراحی شده است.

منبع: Androidpolice

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر