جدیدترین اخبار خودرو

انتشار تصاویری از صفحه نمایش لوله شدنی سامسونگ با قابلیت حسگر اثر انگشت

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

تصاویری از صفحه نمایش لوله شدنی سامسونگ با قابلیت حسگر اثر انگشت منتشر شد.

صفحه نمایش لوله شدنی تازه‌ترین خبری است که می‌توان از سامسونگ داد؛ سامسونگی که روی غلتک افتاده است. این شرکت کره جنوبی برخوردار از قدرتمندترین کسب و کار و تجارت صفحه نمایش تلفن همراه است اما از قرار معلوم سامسونگ به این مقدار کفایت و رضایت نداده است. درست است که سال ۲۰۱۸ میلادی انتظار می‌رود سال گوشی هوشمند تاشو باشد اما چنان به نظر می‌رسد که شرکت سامسونگ خیلی بیشتر از یک گوشی تلفن تاشو شگفت‌انگیز را در چنته خود برای ما دارد.

صفحه نمایش لوله شدنی سامسونگ

شرکت سامسونگ این اواخر پتنتی با موضوع صفحه نمایش لوله شدنی را عرضه کرده است که قابلیت کارگذاری حسگر اثر انگشت را نیز دارد. بر خلاف صفحه نمایش لوله شدنی شرکت ال جی که چرخش موتور بسیار کوچکی دارد، صفحه نمایش لوله شدنی سامسونگ برخوردار از خاصیت مغناطیسی یا آهن‌ربایی است که در کنار بدنه‌ای قرار می‌گیرد که صفحه نمایش را دربرمی‌گیرد.

این پتنت دو نوع بدنه فلزی را به نمایش می‌گذارد که در آن صفحه نمایش لوله شدنی به وسیله جعبه آهن‌ربایی سیلندری و مربعی شکل جمع می‌شود. هر دو نوع صفحه نمایش برخوردار از قابلیت حسگر اثر انگشت هستند که به کاربران اجازه می‌دهد تا صفحه نمایش لوله شدنی با یک اشاره انگشت باز شود.

صفحه نمایش لوله شدنی سامسونگ

این تصویر مفهومی به معنای واقعی نشان نمی‌دهد که چه گونه چنین صفحه نمایشی را می‌توان در گوشی هوشمند به کار گرفت. از طرف دیگر، هنوز معلوم و مشخص نیست که بتوان در صفحه نمایش لوله شدنی قابلیت‌های ساده‌ای مانند فرآیند ذخیره‌سازی و بازآوری اطلاعات امکان‌پذیر باشد.

منبع: letsgodigital

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها : ,
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر