جدیدترین اخبار خودرو

راه‌اندازی گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر سامسونگ به سال ۲۰۱۹ موکول شد

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

به دلیل تهیه نشدن قابلیت UX راه‌اندازی گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر سامسونگ به سال ۲۰۱۹ موکول شد.

دی جی کوه، مدیر بخش بازرگانی ارتباطات موبایل شرکت سامسونگ، سال گذشته میلادی گفت که این شرکت راه‌اندازی گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر سامسونگ را تا پایان سال ۲۰۱۸ در برنامه دارد اما متاسفانه وی به تازگی با رد اظهارت پیشین خود گفت که آیین راه‌اندازی این گوشی به سال ۲۰۱۹ میلادی موکول شده است.

گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر سامسونگ

کوه که در نمایشگاه تجاری سی‌یی‌اس ۲۰۱۸ حضور یافته است همچنین اظهار کرد که گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر سامسونگ هم‌اکنون در برنامه است که سال آینده میلادی معرفی و راه‌اندازی شود. از قرار معلوم علت اصلی که موجب شد تا شرکت سامسونگ اجرای چنین برنامه‌ای را به تعویق بیندازد ناتوانی مهندسان این شرکت در تهیه و تامین قابلیت موسوم به UX (user experience تجربه کاربر) مناسب بوده است.

با این همه، مدیر بخش بازرگانی ارتباطات موبایل شرکت سامسونگ تاکید کرده است که این شرکت فعالانه به دنبال این است تا روش‌هایی برای چیره شده بر مشکل پیش آمده پیدا کند به طوری که گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر سامسونگ تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی وارد چرخه تجاری شود.

گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر سامسونگ

نکته شایان ذکر این که شرکت سامسونگ در سال گذشته میلادی پتنت‌های بی‌شماری را برای ساخت گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر سامسونگ مطرح و بررسی کرده بود. همچنین به نظر می‌رسد که در بخش سخت‌افزاری این شرکت آماده ساخت دستگاهی است که قابلیت تولید انبوه داشته باشد.

خبر خوب اما این است که شرکت سامسونگ تعهد و تضمین کرده است تا در زودترین زمان ممکن مساله قابلیت UX را دیر یا زود حل و فصل کند و بخت و اقبال نخستین تولید کننده گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر دنیا را به این راحتی‌ها از دست نزد.

پیشنهاد ما :  پای الکسا به گوشی‌های هوشمند باز می‌شود

منبع: zdnet

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها :
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر