جدیدترین اخبار خودرو

گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس به نمایشگاه سی‌ئی‌اس می‌رسند؟

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

آیا سامسونگ موفق می‌شود تا گوشی‌های گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس را به نمایشگاه سی‌ئی‌اس برساند؟

دو گوشی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس در حالی به نقل محافل تبدیل شده‌اند که حدس و گمان و اظهارات دست‌اندرکاران شرکت سامسونگ حاکی از آن است که بعید است این گوشی‌ها در نمایشگاه بین‌المللی سی‌ئی‌اس ۲۰۱۸ معرفی و رونمایی شوند. این در صورتی است که چندی پیش تصاویر رندر شده گوشی در راه شرکت سامسونگ با نام گلکسی اس ۹ در فضای مجازی منتشر شد و این در حالی است که از این تصاویر اطلاعات و جزییات زیادی به دست نمی‌آید. از این رو باید امیدوار بود که سامسونگ در اوایل سال آینده میلادی گوشی گلکسی اس ۹ را معرفی کند و نیز امید می‌رفت که در نمایشگاه بین‌المللی سی‌ئی‌اس (CES) نیز عرضه شود؛ هرچند به تازگی معلوم شده که شرکت سامسونگ ممکن است نتواند گوشی گلکسی اس ۹ را آماده و برای معرفی و راه‌اندازی به نمایشگاه بین‌المللی سی‌ئی‌اس برساند.

گلکسی اس 9

در این باره هرالد کرین (Korean Herald) گزارش داده است که سامسونگ هنوز و همچنان در خصوص انتشار گوشی گلکسی اس ۹ در نمایشگاه بین‌المللی سی‌ئی‌اس ۲۰۱۸ مردد و دو دل است و در عوض این احتمال وجود دارد که ماه مارس میلادی از یک رویداد مستقل مانند رویدادی که سال گذشته میلادی برپا کرد گوشی گلکسی اس ۹ را معرفی و راه‌اندازی کند.

از سوی دیگر، یکی از مسوولان سامسونگ اظهار کرده که بعید به نظر می‌رسد این شرکت گوشی گلکسی اس ۹ را در نمایشگاه بین‌المللی سی‌ئی‌اس ۲۰۱۸ به نمایش بگذارد. هرالد کرین (Korean Herald) همچنین خاطر نشان کرده است که قویا بعید به نظر می‌رسد که سامسونگ در گوشی گلکسی اس ۹ از حسگر اثر انگشت در صفحه نمایش استفاده کند چون هنوز موفق به حل مشکل و محدودیت‌های فنی آن نشده و این موشوع همچنان لاینحل باقی مانده است.

پیشنهاد ما :  بروز رسانی جدید مرورگر اپرا برای اندروید

گلکسی اس 9

این که شرکت سامسونگ دست به ایجاد تغییرات در بخش طراحی یا مشخصات فنی گوشی گلکسی اس ۹ می‌زند یا خیر هنوز در پرده ابهام است. با این همه، گوشی گلکسی اس ۹ انتظار می‌رود طبق روال همیشگی سامسونگ و با زبان خاص این شرکت طراحی شود یعنی همان سبکی که در گوشی گلکسی اس ۸ در پیش گرفت.

همچنین این احتمال هست که در ساخت گوشی گلکسی اس ۹ از تراشه پردازنده اسنپ دراگون ۸۴۵ ساخت شرکت کوالکام استفاده کند. تا آن زمان که نور حقیقت بر همه چیز بتابد غیر از این که باید انتظار کشید می‌توانید حدس و گمان‌های خود را در بخش نظرات بیان کنید.

منبع: mspoweruser

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر