جدیدترین اخبار خودرو

مروری بر برخی از شایعات درباره وضعیت حافظه داخلی دو گوشی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

در مطلب حاضر برخی از شایعات درباره وضعیت حافظه داخلی دو گوشی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس را مرور می‌کنیم.

در این باره که آیا در یکی ـ دو هفته آینده دو گوشی پرچمدار سامسونگ عبارت از گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس رونمایی می‌شوند یا خیر تا دل‌تان بخواهد شایعه و حرف و حدیث وجود دارد. برخی از این شایعات چه بسا در پایان کار درست از آب درآیند و پاره‌ای نیز ای بسا فقط در حد حرف بوده باشند و بس. از این منظر که برخی ادعا می‌کنند اطلاعاتی از منابعی موثق و معتبر به دست آورده‌اند سخت بتوان گفت که ادعای کدامیک با اندکی ارفاغ پذیرفتنی باشد.

گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس

چنین حکایتی اکنون شامل گزارشی می‌شود که از چین به بیرون درز کرده و مدعی است که هر چه بخواهید از دو گوشی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس می‌داند از جمله این که شرکت سامسونگ ماه آینده میلادی در همایش جهانی موبایل (MWC) آیین رونمایی دو گوشی در راه خود را برپا می‌کند. برپایه این گزارش سامسونگ خیال دارد تا سخت‌افزار حافظه گوشی گلکسی اس ۹ را در سطح استاندارد نگه دارد ولی این امکان را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا هر کسی به فراخور توانایی مالی خود نسخه گلکسی اس ۹ پلاس را دریابد و به قول سکان‌داران سامسونگ «چیزی فراتر از معمول» به چنگ آورد.

شایعه رایج هم مدعی است که گوشی گلسی اس ۹ در دو نسخه موجود می‌‌شود؛ یکی با چهار گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی و دیگری با هشت گیگابایت و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی. با این همه، گوشی گلکسی اس ۹ پلاس از نظر وضیعت حافظه در شرایط بهتری به سر می‌برد چون این گوشی قرار است با شش گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی، شش گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و شش گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی در دسترس قرار بگیرد.

پیشنهاد ما :  چه گونه خود را در اینستاگرام از دید دوستان و آشنایان پنهان کنیم؟

گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس

قیمت هیچ یک از این نسخه تا به امروز اعلام نشده است اما یک عامل نفوذی اعلام کرده است که سامسونگ قصد دارد تا در حال حاضر با توجه به میزان تقاضا گوشی‌های گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس را قیمت ‌گذاری کند و به همین دلیل قصد ندارد تا گوشی گلکسی اس ۹ پلاس با ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی را فعلا رهسپار بازارهای جهانی کند. به هر تقدیر، اگر هم چنین فرضی جامه واقعیت به تن کرد بعید به نظر می‌آید که پخش سراسری داشته باشد و یحتمل در برخی بازارها موجود می‌شود.

منبع: Sammobile

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر