جدیدترین اخبار خودرو

جدیدترین ساعت فیتنس سامسونگ همین ماه رونمایی خواهد شد

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (تعداد آرا : 15٫005)
Loading...

جدیدترین ساعت فیتنس سامسونگ همین ماه رونمایی خواهد شد

سامسونگ آخر همین ماه در کنفرانس IFA شرکت خواهد کرد، و به نظر می رسد در همین کنفرانس ساعت فیتنس جدید سامسونگ رونمایی خواهد شد. گزارشگر وبسایت Android Headlines برگه FCC سامسونگ را دیده که در آن از «ابزار ورزشی سامسونگ» یاد شده، و در واقع ساعت هوشمندی است که تا کنون در ردیف محصولات سامسونگ وجود نداشته.

با توجه به اینکه این وسیله هم اکنون در حال بررسی در FCC است، احتمال می رود که تقریبا آماده رونمایی باشد. سامسونگ سال پیش همین موقع هم از کنفرانس IFA برای رونمایی ساعت هوشمند خود استفاده کرده است، بنابراین منطقی است که فکر کنیم اتفاق خوشایند دوباره امسال هم تکرار شود.

آنچه که تاکنون از ساعت فیتنس سامسونگ می دانیم این است که جزو ابزارهای ورزشی با قابلیت پشتیبانی از تکنولوژی بلوتوث و وای فای است و احتمالا به خاطر عدم استفاده از نام گالکسی، تیزن نامگذاری شده است. مشخص نیست که شکل و فرم این ساعت فیتنس چطور است، یا حتی اینکه آیا شبیه به ترکرهای فیتنس است یا نه، اما اغلب ابزارهای اینچنینی که دیده شده شکل گرد دارند. آخرین نوار فیتنس پوشیدنی در حدود یک سال پیش رونمایی شده است و ساعتی که جزو ابزارهای ورزشی محسوب شود واقعا مورد نیاز است. اپل هم در حال حاضر تمرکز اپل واچ را بر روی ورزش قرار داده، در حالی که ساعت های سامسونگ بیشتر به منظور جذب مخاطب اهل مد و شیک پوش ها ارائه می شود. ساعت جدیدی که مناسب فعالیت های فیتنس باشد سامسونگ را وارد میدان رقابت با اپل می کند و احتمالا افراد بیشتری علاقه مند محصول جدید خواهند شد.

پیشنهاد ما :  اپل Shazam را به مبلغ 400 میلیون دلار خریداری کرد!

اگر سامسونگ ساعت فیتنس جدید خود را در کنفرانس این ماه رونمایی کند، دیدن شکل و شمایل و طراحی جدید آن واقعا هیجان انگیز خواهد بود. اما فعلا خبر دیگری در دست نداریم.

 

منبع: ورج

 

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر