جدیدترین اخبار خودرو

نسخه جدیدی از بازی های کلاسیک SEGA برای موبایل ساخته شد!

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (تعداد آرا : 11٫005)
Loading...

شما هم از طرفداران بازی های کلاسیک SEGA هستید؟

کالکشن بازی های  SEGA Foreve با ایجاد تجربه بازی های کلاسیک و تبدیل آن ها به بازی موبایل، با اضافه کردن یک بازی جدیدبه نام Street of Rage حالا بزرگتر شده است. این بازی فوق العاده کلاسیک در حال حاضر به صورت رایگان در فروشگاه Google Play Store و App Store در دسترس کاربران قرار گرفته است، اما پرداخت های درون برنامه ای دارد .

بازی های کلاسیک

با این حال، اگرچه تنها تغییری که با پرداخت هزینه های درون برنامه ای ایجاد می شود راحت شدن از شر پنجره های تبلیغاتی و تبلیغات شناور موجود در بازی است. اگر می خواهید این دو مورد را به هنگام بازی نبینید کافی است، ۱.۹۹ دلار پرداخت کنید.

بازی های کلاسیک

Street of Rage از جمله بازی های کلاسیک شگفت انگیز توسعه یافته توسط SEGA است که در سال ۱۹۹۱ راه اندازی شد. نسخه موبایل این بازی با کمک haptic ومرکز پشتیبانی و کنترل همراه است، اما گرافیک این بازی کماکان همان حالت اصلی خود به گونه ای که بازیکنان در بازی اصلی SEGA آن  را تجربه کردند باقی مانده است .

بازی های کلاسیک

این بازی دارای سه کاراکتر قابل انتخاب شدن است که هر کدام دارای نقاط قوت و ضعف خود هستند. در این نسخه از بازی های کلاسیک همچنین امکان استفاده از Wi-Fi  برای بازی کردن با دوستانتان نیز امکان پذیر است.

بازی های کلاسیک

روایت داستانی این بازی از سری بازی های کلاسیک به این گونه است که یک داستان پیش فرض وجود دارد که شما می توانید با پیشرفت در مراحل بازی آن را کشف کنید، بازی Street of Rage تماما درباره مبارزه میان قاتل ها و جنگجویان و همچنین و نشان دادن عکس العمل های سریع  به هنگام خطر است. اگر در این سبک بازی ها مهارت دارید دانلود این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا در حال حاضر این بازی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر