جدیدترین اخبار خودرو

منتظر معرفی محصولی نفیس از نوکیا در همایش جهانی موبایل ۲۰۱۸ باشید

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

یکی از مسئولان نوکیا می‌گوید که این شرکت محصولی نفیس را در همایش جهانی موبایل ۲۰۱۸ معرفی می‌کند.

از قرار معلوم شرکت اچ‌ام‌دی گلوبال، تولید کننده گوشی‌های هوشمند اندرویدی نوکیا، بنا دارد تا در همایش جهانی موبایل ۲۰۱۸ تحفه‌ای نفیس را رونمایی کند. در همین زمینه یوهوی سارویکاس، مدیر اجرایی شرکت اچ‌ام‌دی گلوبال که از تصمیم‌سازان اصلی گوشی‌های هوشمند اندرویدی نوکیا است به تازگی در توئیر اظهار کرده است که این روزها سخت مشغول تهیه و تدارک مقدمات معرفی محصولی عالی هستند.

نوکیا

در این حالی است که برخی از گوشی‌های نوکیا که انتظار می‌رود در همایش جهانی موبایل ۲۰۱۸ که در ماه فوریه برگزار می‌شود عبارت از نوکیا ۴، نسخه سال ۲۰۱۸ گوشی نوکیا ۶، نوکیا ۷ و نسخه ۴G گوشی ساده نوکیا ۳۳۱۰ هستند. همچنین این شایعه بر سر زبان‌ها افتاده است که در این همایش گوشی‌های هوشمند پرچمدار نوکیا ۸ (۲۰۱۸) و نوکیا ۹ رونمایی می‌شوند.

شرکت اچ‌ام‌دی گلوبال در همایش جهانی موبایل سال گذشته از گوشی‌های نوکیا ۳، نوکیا ۵، نوکیا ۶ و نسخه ۲G گوشی ساده نوکیا ۳۳۱۰ رونمایی کرده بود. می‌توان گفت که این شرکت در سال ۲۰۱۷ میلادی عمده محصولات خود را رو کرده است اما طرفداران فن‌آوری به طور قطع از دیدن دستگاه‌های جدید با نام نوکیا در بازارهای جهانی خوشحال و خشنود می‌شوند.

نوکیا

با این همه، درست است که سارویکاس خیلی گذرا به محصول نفیس شرکت اچ‌ام‌دی گلوبال اشاره کرده است اما به راستی این احتمال وجود دارد که در کنار گوشی‌های میان‌رده و حتی رده بالای نوکیا شاهد معرفی نوعی خاص از گوشی هوشمند باشیم که برخوردار از قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصر بفرد باشد.

منبع: Nokiapoweruser

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها :
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر