جدیدترین اخبار خودرو

راه‌اندازی عملکرد اسپاتلایت در اسپاتیفای

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

عملکرد اسپاتلایت شامل لایه‌های دیداری، پادکست، کتاب صوتی و… در اسپاتیفای راه‌اندازی شد.

برنامه کاربردی اسپاتیفای به تازگی عملکرد اسپاتلایت در بخش موسیقی خود به کار گرفته است. هچنان که از نام این عملکرد برمی‌آید، اسپاتلایت برخودار از لایه‌های دیداری مخصوص انواع محتواها است که به مشتریان خدمات ارایه می‌دهند. عملکرد اسپاتلایت و لایه‌های دیداری آن قرار است تجربه جدیدی از شنیده موسیقی در اختیار کاربران قرار دهد که از جمله آنها می‌توان به دریافت پادکست، کتاب صوتی، اخبار و دیگر محتواهای موجود در پلتفرم اسپاتیفای اشاره کرد.

عملکرد اسپاتلایت

عملکرد اسپاتلایت در شروع کار محتوایی را از پارتنرهای متعدد اسپاتیفای همانند BuzzFeed News، Cheddar، Crooked Media، Lenny Letter، Gimles Media، Genius، The Minefield Girl، Refinery29 و Uninterrupted ارایه می‌کند.

مهمتر از همه این‌ها، عملکرد اسپاتلایت شامل محتوا از برخی مجموعه‌های اصلی اسپاتیفای همانند لایه‌های بصری (visual layers)، RISE، Secret Genius، Spotify Singles و Viva Latino است. براساس اعلام اسپاتیفای، در ماه فوریه تعداد مجموعه‌ها بیشتری راه‌اندازی خواهد شد.

عملکرد اسپاتلایت

از دیگر سو، متاسفانه اسپاتیفای فقط برای راه‌اندازی در ایالات متحده آمریکا در نظر گرفته شده است اما دست‌اندرکاران اعلام کرده‌اند که قابلیت جدید در آینده نزدیک در سایر کشورهای جهان عرضه خواهد شد.

منبع: Phonearena

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها :
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر