جدیدترین اخبار خودرو

لونلی پلنت اپلیکیشن جدیدی همانند اینستاگرام برای اهل سفرها راه اندازه کرده

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (تعداد آرا : 15٫005)
Loading...

لونلی پلنت اپلیکیشن جدیدی همانند اینستاگرام برای اهل سفرها راه اندازه کرده

لونلی پلنت  اپلیکیشن جدیدی برای دوست داران سفر راه اندازه کرده است. این اپلیکیشن جدید که Trip نام دارد طراحی شبیه به اینستاگرام خود را با تصاویر فوق العاده زیبا از مکان های دور افتاده دنیا پر کرده است. درست مانند وبسایت خود لونلی پلنت، ایده پشت اپلیکیشن تریپ این بوده که مسافران راه ساده ای برای به اشتراک گذاشتن تجربه ها و اکتشافاتشان از دنیای پر از شگفتی که در آن زندگی می کنیم در اختیار داشته باشند – البته این بار گوشی هوشمند سکوی هدف بوده است.

با این حال، اینستاگرام هم تعداد زیادی سفر دوست در اپلیکیشن خود دارد که تصاویر مکان های زیبا و شگفت انگیز دنیا را هر روز برای بینندگان خود منتشر می کننند. نشنال جئوگرافیک، که احتمالا صفحه محبوب همه ما محسوب می شود، یکی از سکوهای بسیار دیدنی است که در حدود هشتاد میلیون نفر بازدید کننده دارد. لونلی پلنت در مقایسه با نشنال جئوگرافیک تنها یک میلیون و نیم فالوئر دارد.

در اپلیکیشن تریپ هم درست مانند اینستاگرام می توانید بر روی عکس های مورد علاقه خود قلب بگذارید. اما دنیل هوتون، از دست اندر کاران لونلی پلنت، می گوید هدف ما رقابت با غول عظیم شبکه های اجتماعی، یعنی اینستاگرام، نبوده است، بلکه فقط قصد داریم نقاط خالی مانده در این اپلیکیشن را با تریپ پر کنیم.

لونلی پلنت وبسایت بسیار پر بازدیدی است و برای خودش هواداران و دنبال کنندگان پر و پا قرص بسیاری دارد. به نظر می رسد که اپلیکیشن جدید نیز به همین میزان و حتی شاید بیشتر با استقبال رو به رو شود. تریپ دومین اپلیکیشن لونلی پلنت است. این شرکت سال گذشته اپلیکیشن اول خود را با نام Guide منتشر کرد، که برای «راهنمایی و توصیه مورد نیاز سفر به مکان های مختلف دنیا از زبان متخصصان و مسافران حرفه ای» طراحی شده است. بیش از یک میلیون نفر این اپلیکیشن را دانلود کرده اند. لونلی پلنت پیش بینی می کند اپلیکیشن دومش نیز در همین حدود دانلود داشته باشد.

پیشنهاد ما :  چه گونه خود را در اینستاگرام از دید دوستان و آشنایان پنهان کنیم؟

اما چرا تریپ و گاید در یک اپلیکیشن واحد متمرکز نشده اند؟ هوتون می گوید که گاید بیشتر نوعی ابزار است، در حالی که تریپ سکوی اشتراک گذاری محتوا است.

استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده است: فقط کافی است آن را دانلود کنید، پروفایلی را که مناسب شما است انتخاب کنید و تایم لاین خود را بگردید. از آن جا استوری های مختلف را می بینید که حاوی نقشه، عکس، و اطلاعات توریستی است و چیزهایی که باید درباره مقصد خود بدانید. همچنین از دگمه پایین اپلیکیشن می توانید دسته بندی های مورد نیاز خود، نظیر «ماجراجویی» یا «طبیعت و طبیعت گردی» را انتخاب کنید. از آنجا به سفرهای مشابه چیزی که در نظر دارید هدایت می شوید.

به اشتراک گذاشتن سفر نیز کار بسیار ساده ای است. درست مانند اینستاگرام فقط کافی است که دگمه اضافه کردن را در پایین اپلیکیشن بزنید. اپلیکیشن تریپ به عکس های شما دسترسی دارد و می توانید تصاویر مورد نظر خود را انتخاب کنید. اپلیکیشن به صورت خودکار نقشه مکان های ذکر شده در تصاویر را به پست اضافه می کند و همچنین می توانید اطلاعات مربوط به سفر خود را شخصا به آن اضافه کنید.

در جایگاه نقد می توان به این مورد اشاره کرد که اپلیکیشن تریپ ابزار جستجو ندارد. دیدن مکان های مختلف در تایم لاین کار دلپذیری است، اما پیدا کردن مکان هایی که خودتان می خواهید به آن سفر کنید کار سختی است. مطمئنا همه دوست دارند قبل از برنامه ریزی سفر عکس هایی از سفر دوستان و آشنایان، و حتی غریبه ها، از آن مکان ببینند و نظراتشان را بخوانند.

پیشنهاد ما :  چه گونه خود را در اینستاگرام از دید دوستان و آشنایان پنهان کنیم؟

در حال حاضر تریپ برای iOS در دسترس است، و تا آخر سال نسخه اندرویدی آن نیز به بازار خواهد آمد.

 

منبع: تک چرچ

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر