جدیدترین اخبار خودرو

رؤیت گوشی هوشمند سونی اکسپریا معرفی نشده پنج اینچی در FCC

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

یک دستگاه گوشی هوشمند سونی اکسپریا معرفی نشده پنج اینچی به تازگی در FCC رؤیت شده است.

اگرچه شرکت سونی موبایل از آغاز سال کنونی میلادی تا به امروز چند گوشی میان‌رده سونی اکسپریا معرفی کرده است این شرکت ژاپنی دست کم چند مورد غافلگیری دیگر در آستین نهان کرده است که بنا دارد در روزهای پایانی ماه فوریه آنها را رو کند. بی‌بروبرگرد همه منتظریم تا سونی از گوشی هوشمند پرچمدار اکسپریای خود رونمایی کند اما قرار نیست تا در ماه آینده و در جریان برگزاری همایش جهانی موبایل ۲۰۱۸ فقط همین یک دستگاه از شرکت سونی رونمایی و معرفی شود.

 سونی اکسپریا

از این رو است که احتمالا سونی یک یا چند گوشی هوشمند میان‌رده اندرویدی را در کمتر یک ماه معرفی می‌کند و یکی از این گوشی‌ها مجهز به صفحه نمایش پنج اینچی است. از سوی دیگر، یک گوشی سونی اکسپریا معرفی نشده به تازگی در FCC رؤیت شده است اما اطلاعات اندکی درباره این گوشی در دست است.

در فهرست FCC پاره‌ای از مشخصات گوشی هوشمند سونی اکسپریا مورد نظر از قبیل ابعاد ۱۳۵ در ۶۵ میلی‌متر و صفحه نمایش پنج اینچی تایید شده است ولی اطلاعات دیگری ارایه نشده است. همچنین درخور ذکر است که این گوشی بعید به نظر می‌آید همان دستگاهی باشد که پیشتر شایعه شده بود که گوشی هوشمند اکسپریای بدون جک صوتی سه و نیم میلی‌‌متری است.

 سونی اکسپریا

در عین حال، این فرصت و مجال هنوز به قوت خود باقی است که اطلاعات تکمیلی درباره گوشی‌های هوشمند اکسپریا پیش از معرفی رسمی آنها به بیرون درز پیدا کند.

منبع: Xperiablog

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها :
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر