جدیدترین اخبار خودرو

آپدیت جدید گوشی های سامسونگ S7 و S7 edge منتشر شد

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

آپدیت امنیتی جدید گوشی های سامسونگ  S7  و S7 edge منشر شد

آپدیت جدید گوشی های سامسونگ S7  و سامسونگ S7 edge منتشر شد. مالکین این سری از گوشی های سامسونگ در صورتی که تلفن همراه خود را از Verizon خریداری کرده اند هم اکنون می توانند دستگاه تلفن همراه خود را به روز رسانی کنند.

نرم افزارها باید از نسخه ی ۲۰۱۶ به ارتقا  G935VVRU4BQK4 پیدا کنند. پس از نصب آپدیت جدید گوشی های سامسونگ ، کاربران جدیدترین نسخه پچ امنیتی اندروید را که متعلق به ماه دسامبر است، دریافت خواهند کرد.سامسونگ اخیرا در انتشار به روز رسانی های امنیتی دستگاه هایش عجله ی زیادی به خرج نمی دهد و این که حالا با انتشار به موقع این به روز رسانی شرایط امنیتی بهتری را برای کاربران خود فراهم کرده است امتیاز مثبتی برای این کمپانی محسوب می شود.

آپدیت جدید گوشی های سامسونگ به صورت OTA  در دسترس است، اما برای این که تمامی دستگاه های این شرکت بتوانند این به روز رسانی را نصب کنند و با دریافت پچ امنیتی جدید، امنیت دستگاه های خود را افزایش دهند به زمان بیشتری نیاز است.

آپدیت جدید گوشی های سامسونگ

اگر شما هم صاحب یکی از دو تلفن همراه سامسونگ S7  و سامسونگ S7 edge هستید برای اطمینان از این که آیا می توانید آپدیت جدید گوشی های سامسونگ را روی تلفن همراه خود نصب کنید یا خیر می توانید مسیر زیر را به صورت دستی دنبال کنید :

  در صورت فارسی بودن منو گوشی، رفتن به تنظیمات> درباره دستگاه> به روز رسانی نرم افزار و یا Settings > About Device > Software Updates

پیشنهاد ما :  پای الکسا به گوشی‌های هوشمند باز می‌شود

طبق معمول قبل از انجام چنین به روز رسانی هایی با حجم بسیار بالا بهتر است ابتدا اطمینان حاصل کنید که گوشی تلفن همراه شما از شارژ کافی برخوردار است و همچنین به وای فای متصل است .

منبع :

آپدیت جدید گوشی های سامسونگ S7  

آپدیت جدید سامسونگ S7 edge

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر