جدیدترین اخبار خودرو

قابلیت گفت‌وگوی تصویری به اینستاگرام اضافه می‌شود؟

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

در گزارش جدیدی ادعا شده است که قابلیت گفت‌وگوی تصویری به اینستاگرام اضافه می‌شود.

براساس گزارشی که به تازگی انتشار یافته است به زودی قابلیتی به اینستاگرام افزوده می‌شود که به کابران اجازه می‌دهد تا به شکل گفت‌وگوی تصویری (video chat) با یک دیگر ارتباط برقرار کنند. این قابلیت در صورتی در دسترس کاربر قرار می‌گیرد که او و طرف مقابلش هر دو مجاز به استفاده از گفت‌وگوی فعال (active chat) باشند. اگر یکی از کاربران اینستاگرام از پذیرش درخواست گفت‌وگوی معمولی (regular chat) خودداری کند آیکن مربوط به گفت‌وگوی تصویری ظاهر نخواهد شد و در نتیجه خبری از گفت‌وگوی تصویری نخواهد بود.

گفت‌وگوی تصویری

در این گزارش همچنین آمده که است رابط کاربری برای گفت‌وگوی تصویری هنوز آماده استفاده نشده است چون بسته نهایی آن همچنان در دست توسعه است. راه‌اندازی گفت‌وگوی تصویری اینستاگرام فعلا چند ماهی تا رسیدن به مرحله بهره‌برداری فاصله دارد و هنگامی که به نتیجه برسد برای نسخه‌‌های برنامه کاربردی دو پلتفرم آی‌اواس و اندروید فعال می‌شود.

همه این‌ها در حالی است که دست‌اندرکاران اینستاگرام هنوز تایید نکرده‌اند که قابلیت گفت‌وگوی تصویری در راه است اما یکی از مسئولان اینستاگرام در همین باره اظهار کرده است: «ما به اظهار نظرها و شایعه‌ها اعتنا نمی‌کنیم.»

گفت‌وگوی تصویری

تابستان سال پیش بود که توانایی پاسخگویی به استوری (Story) دوست یا عضوی از خویشاوندان با ایجاد امکان پاسخگویی به وسیله عکس یا فیلم در اختیار کاربران اینستاگرام قرار گرفت. با این همه، این قابلیت به قابلیت گفت‌وگوی تصویری تفاوت دارد و از همین رو این انتظار وجود دارد که بیشتر کاربران اینستاگرام مجاز و برخوردار از با یک دیگر از طریق ارتباط تصویری زنده شوند.

منبع: Techcrunch

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها :
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر