جدیدترین اخبار خودرو

Windows 10 Fall Creators ابتدا برای تست کنندگان منتشر می شود

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

شرکت مایکروسافت در نهایت ساخت بروزرسان Windows 10 Fall Creators را به پایان رساند. بروزرسانی که قرار است ویژگی های بزرگی را به سیستم عامل بیافزاید و تجربه کاربری لذت بخشی را رقم زند.

یک هفته پس از انتشار بیلد ۱۶۲۹۹.۱۵ برای اینسایدرهای مایکروسافت، حال مایکروسافت قصد داشته  Windows 10 Fall Creators را ابتدا برای اعضای تست کننده منتشر می کند.

بروزرسان  Windows 10 Fall Creators قرار است ۱۷ اکتبر منتشر شود و دردسترس همگان قرار گیرد. اما اگر می خواهید پیش از همگان بروزرسان را دریافت کنید باید جز اعضای تست کنندگان باشید.

 Windows 10 Fall Creators

ویندوز ۱۰ سیستم عامل کاملی نبوده و شرکت ردموندی هر چند ماه با انتشار بروزرسانی ویژگی های جدیدی به این سیستم عامل می افزاید تا کاربردی تر از گذشته شده و تجربه لذت بخشی را فراهم آورد.

تاکنون با شایعاتی درباره بروزرسان  Windows 10 Fall Creators مواجه شدیم اما هیچ یک کدام توسط مایکروسافت تایید یا تکذیب نشد. بروزرسان موردبحث قرار است در اواسط ماه جاری منتشر شده و ویژگی های جدیدی به سیستم عامل مایکروسافت بیافزاید.

شرکت ردموندی در سال ۲۰۱۵ سیستم عامل ویندوز ۱۰ را منتشر کرد و در کنار مرورگر اج نیز دردسترس قرار گرفت. انتظار می رود بروزرسانی های بزرگ دیگری نیز برای این سیستم عامل در کار باشد و توسط مایکروسافت منتشر شود.

 

 

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر