جدیدترین اخبار خودرو

نرم‌افزار رابط کاربری MIUI 10 شیائومی بر اساس هوش مصنوعی ساخته می‌شود

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

شیائومی کار بر روی توسعه نرم‌افزار رابط کاربری MIUI 10 را با تکیه بر قابلیت‌های هوش مصنوعی آغاز می‌کند.

شیائومی، شرکت چینی سازنده گوشی‌های هوشمند، به طور رسمی اعلام کرده است که توسعه نرم‌افزار رابط کاربری MIUI 10 را معرفی کرده است. البته پوسته اصلی این به‌روزرسانی مبتنی بر اندروید است. این سازنده گوشی‌های هوشمند در گردهمایی سالانه نرم‌افزار رابط کاربری MIUI در چین که روز ۲۳ ژانویه در چین برگزار شد چنین خبری را اعلام کرد.

نرم‌افزار رابط کاربری MIUI 10

در این همایش هونگ فنگ، از بنیانگذاران شرکت شیائومی و مدیر بخش نرم‌افزار رابط کاربری MIUI، گفت که این شرکت مصمم به تمرکز بر بهره‌گیری از هوشمند مصنوعی و قابلیت‌های یادگیری ماشینی در نسخه اصلی آینده این نرم‌افزار است.

در مقام مقایسه، نرم‌افزاری رابط کاربری MIUI 9 کنونی با ویژگی‌هایی مانند ثبات، یکدستی و پشتیبانی بهتر از باتری است. هدف نهایی شرکت شیائومی این است که شکاف و فاصله میان خود با دیگر سازندگان گوشی‌های هوشمند همچون اپل، گوگل و هوآوی را از میان بردارد.

نرم‌افزار رابط کاربری MIUI 10

این در حالی است که هونگ فنگ در گفت‌وگویی اظهار کرده است که شرکت شیائومی در ماه‌های پیش رو مترصد افزایش تمرکز بر اهداف کنونی خود است. بر همین اساس، برآورد می‌شود که نرم‌افزار رابط کاربری MIUI بیش از ۲۸۰ میلیون کاربر فعال داشته باشد که ۲۰ درصد آن برابر با ۵۶ میلیون نفر آن در چین به سر می‌برند.

منبع: Gsmarena

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها :
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر